İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REDEMPTIONPERIOD'a giren domain ne zaman düşer?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

2-3 gündür. bir domain peşinde koşuyorum REDEMPTIONPERIOD 'a girmiş..sizce ne zaman düşer..

bilgileri bunlar ;
Created: 21-mar-2004
Expires: 21-mar-2005

not : ayrıca whois.sc'de Domain is available diyor ama alamıyorum domain'i diğer firmaların sitelerinden whois çektiriyorum no match domain diyor..

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Status: pendingDelete

7 gün içinde düsmesi lazim normalde ama 2 hafta oldu hala dusmedi ?

Birde size birsey soracagim, .info domainler sizce is yaparmi ??

.com .net vs vs. hepsi dolu ama .info uzantisi Bos, Yabanci isimli domain. Sizce site tutarmi ??

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onur : last uptadet date satırını pastelersen 1-2 sekmeli düşecegi günü söyleyebilriz.

webticaret : o domaini almışlardır backorder ile. gecmiş olsun

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WebTicaret.Org' Alıntı:
Domain Status: pendingDelete

7 gün içinde düsmesi lazim normalde ama 2 hafta oldu hala dusmedi ?

Birde size birsey soracagim, .info domainler sizce is yaparmi ??

.com .net vs vs. hepsi dolu ama .info uzantisi Bos, Yabanci isimli domain. Sizce site tutarmi ??

isim güzel fiyat uygun olsun uzantı fazla etkilemez...

com, net ve biz uzantıları herzaman iş yapar. info ve name uzantısı uzun olduğundan pek tercih edilmiyor.

us, ws ve cc uzantıları da ileride değerlenebilir. hele us ..

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm..

Arkadaşlar ben almaktan vazgeçtim buyrun ben yazayım buraya isteyen alsın,

www.e-bazaar.info , Anlamı: E-PAZAR

Ing. Alışveriş portali yaparsa alan kişi güzel olur.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder' Alıntı:
75 gün süresi var. bu süre zarfında düşer

abi domainin süresi 15 nisanda dolmuş bu gün oldu hala düşmüyor yau bu ne iştir anlamadım.....

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MustiX bu arada yazdigim e-bazaar ayin 16'sinde yani dün alinmis :p Dun hemen bir arkadas gormus ve almis. Hayirli olsun diyelim.

Ins. Kullanir domaini.

Ben E-Ticaret sistemi kurcaktim ama elimde daha buyuk proje var. www.FenerbahceStore.com var. Onunla ugrasiyorum. Online Fenerbehce ürünleri satilcak. Herhalde temmuz gibi aktif olacak.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WebTicaret.Org' Alıntı:
MustiX bu arada yazdigim e-bazaar ayin 16'sinde yani dün alinmis :p Dun hemen bir arkadas gormus ve almis. Hayirli olsun diyelim.

Ins. Kullanir domaini.

Ben E-Ticaret sistemi kurcaktim ama elimde daha buyuk proje var. www.FenerbahceStore.com var. Onunla ugrasiyorum. Online Fenerbehce ürünleri satilcak. Herhalde temmuz gibi aktif olacak.

almaya kararlı olduğunuz bo$ domainleri buraya yazmayın.. sonra siz kaptırıp üzülünce ben de üzülüyorum... :eek: ;)

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok kaptirmak degil, ben almicaktim zaten en azindan burdan tanidik ark. aldi daha iyi oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5