İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Redilon CMS v2.1

dellonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar uzun bir süredir bu forumu takip ediyorum.Sizlere Redilon CMS'i tanıtmak istiyorum.Redilon CMS .NET platformunda c# ile yazılmıştır.

Redilon CMS

Redilon CMS sistemi gelişen web teknolojilerinin en yeni özelliklerini içerisinde barındırır.Redilon içerik Yönetim Sistemi web sitenizi tamamen esnek bir şeklide yapılandırmanızı sağlar. Sınırsız sayıda kategori, alt kategori ve içerikler ekleyerek web sitenizi tamamen dinamik hale getirebilirsiniz

Gelişmiş arayüz kullanımı
• Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)
• Url uzantı değiştirme
• Gelişmiş Ajax desteği
• Gelişmiş Resim,Video gösterimi
• Dinamik Menü yönetimi
• Video Yönetimi
• Duyuru Yönetimi
• Reklam Yönetimi
• Son dakika haber sistemi
• Başlangıç Sayfası ve Sık kullanılanlara ekleme
• Gelişmiş Upload Sistemi
• Gelişmiş Resimli haber gösterimi... ve daha bir çok özelliği barındırıyor.

Redilon CMS gelişmiş bir güvenlik sistemine sahiptir ve sürekli olarak güncellenmektedir.

REDILON CMS KURULUM

Kurulum sistemi sayesinde web sitenizi oluşturmanız çok kolay olacaktır.
Kurulum sırasında göreceğiniz üzere 2 dosyaya yazma izni vermeniz gerekiyor.

1.UpLoadFiles klasörü (Resimle bu klasör içerinde bulunacağı için alt klasörler le birlikte 777 izni verilmesi gerekiyor)
2.web.config (Konfigurasyon ayarlarının yapıldığı klasör.Plesk panel kullanan arkadaşlar klasör izinleri bölümünden gelişmişi seçerek yazma ve okuma hakkı verirlerse başarılı bir şekilde yetki verilecektir.)
3.App_Data (Sisteminizde Eğer bu klasör bulunmuyorsa bu klasör için de yazma ve okuma hakkı vermeniz gerekiyor.)

Demo sitemiz: Redilon System

Download Adresi :Redilon System

Örnek Resimler:
cmsresim.jpg

Redilon CMS sürekli geliştirilmektedir.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
kendi yazılımınız mı? yoksa sadece tanıtmak için mi açtınız? güzel bir şeye benziyor, ddeneyen var mı?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Cs dosyalarıda olsa süper olurmuş ancak böyle kullanmak çokta mantıklı gelmedi bana. Ama yinede teşekkürler işine yarayacaklar çıkacaktır.

dellonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendi yazılımımız.Yeni özellikler ekleyerek daha da geliştirme çabası içerisindeyiz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Tebrik ediyorum umarım sadece Türkiye ile kalmaz ve bir Türk yazılımı da dünya çapında yayılma şansı bulur :)

dellonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güncellemeler yapıldıkça dil desteği de eklenecektir.Böylece Tüm dünya da kullanılma imkanı olacaktır.

sezoakbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başarılı bir sisteme benziyor gerçekten. Tebrik ederim sizi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
her link ayrı sayfada açılıyor bunu biliyorsunuz dimi?
target top olmalı :p
tasarımı hoşuma gitti, wp nin asp versiyonu olmaya aday gibisiniz
başarılar dilerim
+rep

dellonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir çok arkadaş olumlu yönde fikirlerini söyledi.Mevcut sistemi daha da geliştirerek sizlerin kullanımına sunmaya çalışıyoruz.
Yeni bir özellik olarak otomatik olarak SiteMap oluşturma sistemi hazırladık.XML dosyasını otomatik olarak her gün kendisi güncelliyor.
Yeni versiyon da bu özelliği de kullanabileceksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5