İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referal Bulma Stesi !!! İmece usülünü burada yapabiliriz !

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi şimdi buldum arkadaşlar. Malumunuz kayıt olduğumuz siteler için referal bulmak birhayli zor. Bu sitenin amacı sitede çeşitli yollarla topladığınız puanları üye olduğunuz çeşitli siteler için referal satın alma için kullanmakmış !
Herkezin referal bulma derdine derman olacak gibi geliyor eğer işe yarıyorsa...

Vede aşşağıda açtığım topic'lerde konuşulan

http://forum.iyinet.com/internetten-para/76550-10-57-lik-2-site-odemesinide-aldim.html
http://forum.iyinet.com/internetten-para/75596-11-56-lik-ilk-odememi-aldim-tavsiye.html

imece usülünü işte şimdi bu site için uygulayabiliriz. Zira site 5 dip seviyeye kadar alt üyeliği kapsıyor !

Yanlız bu imece usülü oyunumuzda şöyle bir kural söz konusu olsun. İlk etapta 1. seviyeden 5 kişi benim alt üyem olarak kayıt olsun. Sonra ben bu 5 kişiden ilk üye olanın nickini burada yayınlıyayım. Ve bayrak bu kişiye geçsin ve kendi ref linkini topic altında yayınlasın. Sonra bu kişi altında 5 üyeye sahip olduğunda oda ilk üyesinin nikini topic altında versin ve bukişide aynı şekilde. Böyle böyle devam etsin...

Üyelik linkini veriyorum. Yanlız kayıt olurken forumda kullandığınız nick name'i kullanınki istatistik sayfasındaki nick name'lerle forumdaki nick'ler arasında bir uyuşmamalık olmasın. Burada doğru kişinin nikini vermek adına... 1. seviden 5 (yada üstü) kişi olunca ilk kişinin nickini yazacağım burada

Üyelik için buraya tıklayın

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür dilerim arkadaşlar, ethemgulden nickli arkadaş bu siteyi daha önceden vermiş. Şimdi benzer konular kısmında gördüm. Bu arkadaşa saygısızlık yapmış olmak istemem. Gerekirse admin açtığım topic'i silebilir...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o konu 2004 yılında açılmış büyük ihtimalle kullanmıyordur artık bu tip siteleri.. ama emin olmak için adama bi sormak lazım..

her neyse senin linkinden üye oldum... bu tip sitelerde bu kullanıcı adımı kullanmıyorum o yüzden başka bi isimle üye oldum..

ayrıca panel çok karışık geldi bana ya. çözücez artık ne nedir

sağol :D

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o konu 2004 yılında açılmış büyük ihtimalle kullanmıyordur artık bu tip siteleri.. ama emin olmak için adama bi sormak lazım..

her neyse senin linkinden üye oldum... bu tip sitelerde bu kullanıcı adımı kullanmıyorum o yüzden başka bi isimle üye oldum..

ayrıca panel çok karışık geldi bana ya. çözücez artık ne nedir

sağol :D

Evet teşekkür ederim. J ile başlayan nick olsa gerek. Zaten tek kişi şuan... Ozaman yukarıdaki kurallar geçerli olsun 4 kişi daha 1. seviyeden kayıt linkimle kayıt olsun ve bayrak size geçmiş olsun. 4 kişi daha olunca burada bildireyim durumu ve ref linkinizi burada yayınlayın...

Böylelikle imece usülümüze başlamış olalım bu sitede :D

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site hakkında biraz bilgi verirmisin kaç kredi ne işe yarar mesela???

Valla açıkçası benimde çok fazla bilgim yok. Yeni buldum ve kayıt oldum siteye. Arayüzü baya karışık gözüküyor ama baktım, yanlış anlamadıysam seçtiğiniz bir site için 1 referal (1 kişi yani) satın almak için 2 puan gerekiyormuş. Yani 1 kişi = 2 puan. Ama bırakın 1 puan yapmayı 0.04 puanı zor yaptım. Sitedeki reklam linklerini tıklayıp. Daha bir sürü var 0.00345 yada 0.0001 gibisinden farklı farklı puan kazandıran link ama bununla uğraşılmaz bence... Onun yerinde doğrudan puan satın alma seçeneğide koymuşlar sitede. Örneğin 50 puan 10$ ve bunun gibi seçenekler ama bilemiyorum site nekadar işlevsel... Hadi 10 $ lık puan satın alayım diye düşündüm ama tereddütteyim. İşe yararlığı kanıtlanmış olsa ok diyeceğim ama...

Neyse "offer" seçenekleride var sitede ve bende bir tanesi ile yuwie ye kayıt oldum. Offer'lar ptc sitelerindede yüksek getiri sağlıyor genelde ama ptc sitelerindekiler ücretli oluyor bildiğim kadarıyla. Yani "offer" prosedürü hakkında tam bilgim yok açıkçası ptc sitelerindeki. Biraz karışık... Ama buradaki offer seçenekleri basit . Sadece başkasının downline'ı olarak kayıt olmak yeterli oluyor (sanırım yani) . Neyse işte bu şekilde 5 puan kazandıran bir offer ı yaptım.

Bakalım ilk etapta 10$ lık kredi almak yerine bu offer'ın sonucunu bekleyip gelen 5 puanla bir deneme yapmayı düşünüyorum. Eğer müspet bir sonuç çıkarsa ozaman size bildiririm. Vede kredi satın almanın yoluda açılmış olur !

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merty_fb sen ref linkini yayınlayabilirsin, 5 kişi olacağı yok ref'lerin. Sen , erdem birde bir arkadaş daha kayıt olmuş sağolun ama o kadar....

Ayrıca şunuda belirteyim arkdaşlar ref linkiyle kayıt olmanın bir getirisi olmuyormuş sitede üst üye için. Çünki reflerinde (ptc sitelerindeki sistem gibi) reklam linklerine tıklayıp puan kazanmaları gerekiyormuş... yada offer la vs.. Yani ref puan kazanmalıki upline kazansın... Ptc sitelerindeki mantık yani.. Bu sitedede aynı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi