İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referal Kazanmak için birebir olan bir site !!

E

ethemgulden

Misafir
Arkadaslar getref.com yabancı bir referal değiş tokus sitesi baskalarının e-mail oku kazan tıkla kazan programlarına uye oldugunuzda krediler kazanıyorsunuz kazandığınız kredileri ise kendi programlarınıza referal kazanmak için kullanabiliyorsunuz.Üstelik getref.com a her alt üyeniz için 2 kredi veriyor.Buda dilediğiniz programınıza 2 yabancı(aktif) referal hakkı.Ayrıca e-gold veya paypal hesabınız ile direk olarak kredi alabiliyorsunuz resmen referal satın alıyorsunuz. :) neyse bi inceleyin arkadaşlar uye olmak isteyen arkadaslar lutfen buradan ;

http://www.getref.com/index.asp?id=ethemgulden

A

alderion

Misafir
güzel program . senin referinle üye oldum (srehberi)

hadi hayırlısı ...

(bu tarz başka site var mı?)

E

ethemgulden

Misafir
arıyorum

alderion' Alıntı:
güzel program . senin referinle üye oldum (srehberi)

hadi hayırlısı ...

(bu tarz başka site var mı?)
Araştırıyorum bulursam güzel programları yazacagim.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
referxcim senin siten ingilizce be kardeş...

türkçeye çeviri yapılıyor. ayrıca kısa zaman içerisinde tüm site yenileniyor baştan aşağı.

sabırlı olun muhteşem bir şey geliyor. (getref gibi scam ağırlıklı bir site değil_ scam=dolandırıcı. getref'ten ağzı yanan ve boşuna uğraşan çok duydum ama memnun olan yok.)

saygılar...

A

alderion

Misafir
referxchange siteni merakla bekliyorum . neden elin yabancısı kazansın ?! hep birlikte kazanalım .

iyi çalşımalar !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5