İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans amacli ilk 10 kisiye 10 TL`ye Logo Tasarim

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5117.png

5370.png

5125.png

5128.png

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 1$ Yapıyorum Şu Ana Kadar Birçok Referans a Sahip Oldum...
Verdiğin refertanlsar Çok Kötü.Photoscape İle Yapılan Fotolar Gibi Ama Emeğe saygı!

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Fiyat ucuz, Logo Tasarımı Süper Notice'den 10 Puan.. ;)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bencede referanslar iyi değil photoshop ile gölge parlaklık blur verilmiş basit çalışmalar bunları ps bilmeyenler de yapıyor blending options kısmından yapabiliyor

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 1$ Yapıyorum Şu Ana Kadar Birçok Referans a Sahip Oldum...
Verdiğin refertanlsar Çok Kötü.Photoscape İle Yapılan Fotolar Gibi Ama Emeğe saygı!

Bunlar cok düsünülmeden yapilmis calismalar. 1 dolara logo makerla hazir clipartlarin yanina yazi yazarak cok güzel isler cikariyorsunuz.

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede referanslar iyi değil photoshop ile gölge parlaklık blur verilmiş basit çalışmalar bunları ps bilmeyenler de yapıyor blending options kısmından yapabiliyor

Dogru, ps bilmeyenler bile yapabiliyor aaa logo makerla.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
10 TL`ye ohaaa mi ? O 1 dolara yapilanlardan yapayim size hemen, para bile istemem.

Ne oldu çokmu şaşırdın by bilmiş :)

Senin ne mal oldugunu bana r10 dan vs. anlattılar. Birçok arkadaş tanıyor seni. :)

Pivon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 TL`ye ohaaa mi ? O 1 dolara yapilanlardan yapayim size hemen, para bile istemem.

sizin yüzünüzden webmaster dünyası can çekişiyor.1 dolarlık logodan ne hayır gelir.ben 5.000 ytl veren biliyorum bir logoya.piyasağı düşürüyonuz bide adamın konusu baltalıyonuz yazık günah ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5