İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans Amaçlı Seo Garantili Ücretsiz İsteğe Göre Web Sitesi

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar referans amaçlı 3 adet tamamen sizin istediginiz ozellikte ve bicimde web sitesini ucretsiz olarak kodlayacagim.Kodlayacagim her site % 100 seo uyumlu admin panelli olup isleyisi sizin isteginize gore olacaktir. Her bitirdigim sitenin yayina girmesinden sonra maksimum 20dk icinde sitenin komple indexlenmesini garanti ediyorum.referans amacli sadece 3 tane kodlanacaktir. Logo vs kullaniciya aittir. Sitenin kaynak dosyalari kendime ait sunucuda barinacaktir dosyalar satilik degildir baska sunucuya veya kullaniciya aktarimi olmayacaktir. Siteler tamamen sizin isteginize gore kodlanacaktir. Sansli ilk 3 kisi kendime ait webserverdan ucretsiz bir yil barinacak diger yillar cok cuzi miktar ucret ile yayina devam edecekler.

Ozel uyari:

***** icerikli site teklifi almiyorum

Referans olarak ilk gelen sansli kisinin web sitesi tamamlaninca sonuclari rapor haline getirip yayinlayacagim

Bu girişim piyasada webmasterim diye dolaşan insanlarin webden seodan anlamadigini kanitlamak icin baslatilmistir. Maddi beklenti yoktur.
Ilk konuya ilk cevap yazan 3 kisi siteleri alir

Acil iletisim tel:0538 964 11 99
[email protected]

Herkese bol sans

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
üçüncü benim de Yalnız siz kendi sunucunuzda barındırıcam diyorsunuz neden böyle ? Biz dosyaları alıp kendimize ait web hosting hesabımızda barındıramıyormuyuz ?

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hayırlı olsun ilk projeden sonra sizin işiniz gündeme alınacaktır konuyu takip edin

üçüncü benim de Yalnız siz kendi sunucunuzda barındırıcam diyorsunuz neden böyle ? Biz dosyaları alıp kendimize ait web hosting hesabımızda barındıramıyormuyuz ?
sizede hayırlı olsun sizde konuyu takip edin iş sırası size gelince detayları iletirsiniz kodlamanızı yaparım

evet kendi sunucumda 1 yıl ücretsiz barınacaksınız dosyaları vermeme sebebim hiçbir ücret talep etmeden sizin isteğiniz doğrultusunda %100 seolu projeler hazırlayacağım lisanslama yapmam takdirde kırılıp internette herkesin eline geçeceğinden eminim bunu önlemenin tek yolu kendi sunucumda barındırmak, ayrıca panelden sitenin gerekli güncellemelerini siz yapabileceksiniz.

İstediğiniz Siteleri Sırayla Belirtebilirsiniz.
4.proje almıyorum.

merak ettikleriniz varsa sormaktan çekinmeyin

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Gelinlik ile ilgili bir site düşünüyorum gelinlik dikimi , tesettür , büyük beden gelinlik öncelikli olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5