İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu Referans Amaçlı Ücretsiz İç Seo Çalısması

love06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ewet Arkadaşlar Bu Çalısmamıda Gene Referans Olarak Ücretsiz Yapacağım
Yanlız Baştan Söyluyorum Çalışmalarım Şu Şekildedir Öncelikle Sitenizi Analiz Ediyorum Tüm İç Seo Çalısmlarını Ücretsiz Olarak Yapıyorum Yanlız Vaktim Çok Fazla Olmadıgı İçin Yapamadıgım Yerleri Raparumu Hazırlarken Size Belirtiyorum Sitenizin Uygun Olmayan Yerlerini Değiştirmeniz İçin Bilgi Veriyorum..!

Yaptığım Bu Çalısmalar Size Ne Kazandıracak..!Bana İtibar Size Hit

Öncelikle sitenizi seo optimizasyonuna uygun hale getiriyorum..Herşeyi Google Amca'nın İstediği Gibi Yapıyoruz..Zamanım Olmadıgı İçin Yapamadığım Kısımları İse Belirtiyorum Hatalarınız İle Düzeltmeniz İçin..!

Yaptıgım Çalısmalar Sitenizi Google Sevdirecek Ve Hızlı İndex Almasını Sağlayacaktır..!

Her Siteye Çalısma Yapmıyorum Neden Diye Soracak Olacaksanız Referansı İşime Yarayacak Siteler İle Çalısıyorum Okuyan Dinleyen Bütün WebMaster Kardeşlerime Teşekkur Ediyorum..! Allaha Emanet Olun..!İyi Çalısmalar Herkese

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.drgderigo.com 'u incelerseniz sevinirim inceleyip düzeltilmesi gereken yerleri rapor şeklinde yollasanız yeterli benim için düzenlemelerle vakit kaybetmenize gerek yok :) Resmi mailimizdede teşekkür maili atarız screen alır referanslarınız arasına ekleyebilirsiniz :)

love06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar site adresinizi pm olarak dönüş yapınız

dargman69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ewet Arkadaşlar Bu Çalısmamıda Gene Referans Olarak Ücretsiz Yapacağım
Yanlız Baştan Söyluyorum Çalışmalarım Şu Şekildedir Öncelikle Sitenizi Analiz Ediyorum Tüm İç Seo Çalısmlarını Ücretsiz Olarak Yapıyorum Yanlız Vaktim Çok Fazla Olmadıgı İçin Yapamadıgım Yerleri Raparumu Hazırlarken Size Belirtiyorum Sitenizin Uygun Olmayan Yerlerini Değiştirmeniz İçin Bilgi Veriyorum..!

Yaptığım Bu Çalısmalar Size Ne Kazandıracak..!Bana İtibar Size Hit

Öncelikle sitenizi seo optimizasyonuna uygun hale getiriyorum..Herşeyi Google Amca'nın İstediği Gibi Yapıyoruz..Zamanım Olmadıgı İçin Yapamadığım Kısımları İse Belirtiyorum Hatalarınız İle Düzeltmeniz İçin..!

Yaptıgım Çalısmalar Sitenizi Google Sevdirecek Ve Hızlı İndex Almasını Sağlayacaktır..!

Her Siteye Çalısma Yapmıyorum Neden Diye Soracak Olacaksanız Referansı İşime Yarayacak Siteler İle Çalısıyorum Okuyan Dinleyen Bütün WebMaster Kardeşlerime Teşekkur Ediyorum..! Allaha Emanet Olun..!İyi Çalısmalar Herkese

http://kygngenerator.blogspot.com/ kardeşim allah rızası için banada yardımcı olabilirmisin. webmastersitesi,r10 ve bu sitede en iyi refin olurum

M_aTRa_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda hala seo çalışması yapılıyorsa pm rica ediyorum...

RanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam kolay gelsin seo,dan anlıyorsunuz benim bir yardıma ihtiyacım var bir cok kisiye danısdım ama bana kalıcı ve acıklayıcı bir cozum sunmadılar.
www.vizyonsesli.com
www.vizyonsesli.net
sitelerim googlede dusus yasadı ve google mesaj gonderdi iceriklerinizle ilgili yada ona benzer bir sorun olusdugu icin sizi tesvik amaclı assalara cekiyoruz dedi.
bende sordum sorusdurdum sayfama bakdırttım ama herkes bi sorun olmadıgını ayet duzgun calısmaların var vs vs bir göz atmanızı rica ediyorum. ve sorunun kaynagını bana söleyebilmenizi umut ediyorum. tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5