İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans için logo yapmak isteyen arkadaşlara

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yeni kurmuş olduğum web sitemin herşeyi güzel maalesef logosu yok.
Logo yapmak isteyen arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten girmelerini rica ediyorum http://goo.gl/jHqLmq
şimdiden "Teşekkürler"

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
cehaletin gözü körolsun zamanında öğrenseydim şimdi kendim yapıyorum belki

EmreClone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websitenizde görülen şekli
a55b949.jpg

a3e0675.png

EDİT AMBLEME GÖLGE EKLENİP UYUMLU HALE GETİRİLDİ
de22883.png

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Websitenizde görülen şekli
a55b949.jpg

a3e0675.png

EDİT AMBLEME GÖLGE EKLENİP UYUMLU HALE GETİRİLDİ
de22883.png

hocam çok teşekkür ediyorum. Sadece sormak istediğim bişey var mesela logo banner grafik yapabilmek için photoshop mu bilmek lazım.
iyinetin logosu gibi veya bana yaptığınız gibi bende yapabilmek istiyorum. Ama nasıl bilmiyorum.

EmreClone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çok teşekkür ediyorum. Sadece sormak istediğim bişey var mesela logo banner grafik yapabilmek için photoshop mu bilmek lazım.
iyinetin logosu gibi veya bana yaptığınız gibi bende yapabilmek istiyorum. Ama nasıl bilmiyorum.

photosop bilmeniz size tabiki heralanda fayda sağlayacaktır yalnız vectörel tasarımlar için farklı program kullanılıyor ki ben buna gerek duymadan photosop ile yapabileceğine inanıyorum çizim el beceresi ve yaratıcılıktır varsa çizersin yoksa hazır materyalleri kullanırsın sıkıntı olmaz :)

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
photosop bilmeniz size tabiki heralanda fayda sağlayacaktır yalnız vectörel tasarımlar için farklı program kullanılıyor ki ben buna gerek duymadan photosop ile yapabileceğine inanıyorum çizim el beceresi ve yaratıcılıktır varsa çizersin yoksa hazır materyalleri kullanırsın sıkıntı olmaz :)

en kısa zamanda başlayacağım. Bu arada temanın panelinden sizin logoyu yükleyecektim yükleyemedim chmod ayarları 644 de kalmış ftp şifremi de bilmiyorum hostingten talep ettim gelince sizinkini kullanacağım.

EmreClone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kısa zamanda başlayacağım. Bu arada temanın panelinden sizin logoyu yükleyecektim yükleyemedim chmod ayarları 644 de kalmış ftp şifremi de bilmiyorum hostingten talep ettim gelince sizinkini kullanacağım.

siteniz tekrardan hayırlı olsun :)

lockerzemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site gayet güzel sade ve şık olmus yanlız videoların altına mp3 ü indirme imkanı verirseniz daha çok hit çekebilir siniz

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
site gayet güzel sade ve şık olmus yanlız videoların altına mp3 ü indirme imkanı verirseniz daha çok hit çekebilir siniz

muyap mahkeme kararıyla gelip sitemi kapatır hocam telif haklarına giriyor o zaman. Ayrıca adsense başvurusu yapmaya hazırlanıyorum indirme olursa onu da alamam. Zaten domain adı ileri zamanlarda baya hit çeker şimdilik azla yetinmek lazım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5