İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans Kısmı ve Davetiye Hakkında...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense kısmında tanık olduğum ve okuduğum bir konudan dolayı rahatsızlık duymaktayım.

http://forum.iyinet.com/forum-uyeli...i/35492-davetiye-talebi.html?highlight=damage

http://forum.iyinet.com/forum-uyeli...i/36588-davetiye-istegi.html?highlight=damage

Hostpaket arkadaşın isteği doğrultusunda oyku.org sahibi olan damage nickli kişiye davetiye gönderdim. kontrol ettiğim sitesinde hiç bir sorun görmediğim için davetiye talebini geri çevirmedim.

Kişi bir başka sitesinde bizim hile kendininse doğru olduğunu söylediği ama kurallar gereğince bize yanlış olan kazançlara yöneldiği apaçık ortada.

şahsın google adsense konusundaki uslubu neticesinde banlandığını gördüm. durumu ne olur yada dönermi bilemiyorum. ama şu varki hileye bulanmış bir kişinin (davetiye isteminde sorun olmamasına rağmen) bundan sonraki olaylarında yapacağı yanlışlardan mesul kabul etmemek üzere kişinin referansımdan gerekirse kendi üyeliğimde dahil o kişinin bu forumdan tamamen uzaklaştırılmasını rica ediyorum. gün olur harman döner tutar googledeki hile yada ona öre doğru olan üslubu burdaki kişileri dolandırmak haksız kazanç elde etmek için kullanır vicdanen rahat edemem.

o yüzden yönetimden uygulayabiliyorlarsa referans kısmından uyguluyamıyorlarsa benim üyeliğimle beraber kişinin üyeliğininde bu forumdan silinmesini rica ediyorum.

sevdiğim bu forumun her zaman temiz kalmasını isterim. teşekkürler iyi çalışmalar. :(

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hostpaket e pek güvenmemenizi tavsiye ederim.(Gerekli görüldükçe nedenleri açıklanacaktır.kimseyi kırmak istemiyorum)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
keyfinebak seni herkesin tanıdığını sanıyorum, bu yüzden için rahat olsun.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'a şükür kimseye yanlışım olmaması için elimden geleni yapıyorum, ama benim aracı olduğum bir kişi başkasına zarar verirse vicdanen rahat olamam...

hospaket konusuna gelince ticaret yapan biri olduğu ve forumda bi sorun yaratmadığını gördüğüm için bende direk birazda lapinlik iyilik yapıcaz ya davetiyeyi attık. ama işte sonradan ne olduğu çıktı. arkadaşa dolandırıcı diyemem ama gün gelir bir yanlış yaparsa vicdanen rahat edemem.

denicek ki bunu baştan düşünücektin, evet davetiye sistemi ilk başlarda iyilik olsun diye savrulup saçılıyordu ve davetiye vermedende yine sitelerini inceler arama motorlarından sitelerini kontrol ederim ama işte malesef bunun iyilikten çok zarar olduğuda zamanla anlaşılıyor...

siz siz olun referans kefil olurken 40 defa düşünün :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com forumdaki sayılı kisilerdesin. o yüzden bizlesin zaten :p hadi tamam sakinles site yap artık :p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zoruma gitti napem :( üzüldüm böle bir olaya vesile olduğum için.

neyse büyük ihtmail büyüyünce unutucam... :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o yüzden yönetimden uygulayabiliyorlarsa referans kısmından uyguluyamıyorlarsa benim üyeliğimle beraber kişinin üyeliğininde bu forumdan silinmesini rica ediyorum.

sevdiğim bu forumun her zaman temiz kalmasını isterim. teşekkürler iyi çalışmalar. :(

yok artık daha neler.. niye bu kadar gaza geldin.. hiç gerek yok.. takıl kafana göre sıkma canını ..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok artık daha neler.. niye bu kadar gaza geldin.. hiç gerek yok.. takıl kafana göre sıkma canını ..

insanlar bunlara kim referans oldu dendiğinde tuhaf oluyor, 10 kişiye davetiye gönderdik biri sorunlu çıktı. gerçi hoş kendimdede suç bulmuyorum, sonuçta davetiye isterken söylediği sitede sorun yok. ama sonradan başka sitelerinde sorun yaratıyor.

neyse arkadaş daha ılımlı yaklaşır bundan sonrada sorun yaratmaz umarım :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5