İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

referrer kaybetme

U

uzaymerkezicom

Misafir
merhaba
bir sayfadan gelen ziyaretçisi nasıl hangi yöntemle sayaç da kaybettirebiliriz? Böyle bir script var mıdır? meta refresh veya javascriptle refresh yapınca tam olarak olmuyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Anlasilmiyor istedigin sey. Meta-Refresh referer bilgisini yok eder bunu soruyorsan.

U

uzaymerkezicom

Misafir
Meta-refresh kesin yok ediyor mu? belirli bir saniye bekletmek veya arka arkaya 2 refreshden mi geçirmek lazım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1 saniye sonra refreshe ayarla, refereri bos verir. Refreshten onceki ilk ziyarette referer verir ama.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon arkadaşlar ben uyku sersemi bu konuyu referer kaydetme diye okumuşum tekrar tekrar özür.Uzayli özel mesajına da o yüzden öyle cevap verdim pardon

U

uzaymerkezicom

Misafir
o zaman 1 meta refresh yeterli oluyor referrerı kaybetmek için...?

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. referer
2. meta refresh sayfası
3. ulaşılan son site

3. adımda referer 2. sayfa görünür.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
google ın sitemaps bölümünde kendi sitendeki bi linke direk link vermiş gibi görünüyor ama tıkladığında önce about:blank sayfasını açıyor ordan yönlendiriyor. aslında onu bi incelemek gerek.

bakıyım bi

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
<script>
function focusWindow() {
w = window.open("", "google_popup");
w.focus();
}
</script>

<a href="sss.html" target="google_popup" onclick="focusWindow()">adsf</a>

yapmış

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5