İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rehberi.org ederi ve proje önerisi

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Rehberi.org adresini aldım, sizce ederi nedir ve blog tarzı çeşitli konularda alt domain olarak siteler açmak istiyorum saglik.rehberi.org kitap.rehberi.org tarzında. Sizce nasıl? Farklı fikirlerini paylaşmak isteyen var mı? Tşkkrlr

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Rehberi kelimesi süper bir kelime bence dediğin gibi alt alan adı olarak kullanılabilir fakat alan adı org uzantılı üzerinde 2 alan adı daha var senden daha iyi işler yapabilecek ben COM uzantılı alan adını seven biri olarak sana bayağı çalışmanı ve insanların kafalarında yer etmesini sağlamanı tavsiye ederim..
Ederi konusunda ise bu projesiz hali ile 10 Doları geçmez diye düşüncem..

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel kelime. iyi para eder.

Turizm Rehberi
Firma Rehberi
Kariyer Rehberi
....
....

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rehberi kelimesi süper bir kelime bence dediğin gibi alt alan adı olarak kullanılabilir fakat alan adı org uzantılı üzerinde 2 alan adı daha var senden daha iyi işler yapabilecek ben COM uzantılı alan adını seven biri olarak sana bayağı çalışmanı ve insanların kafalarında yer etmesini sağlamanı tavsiye ederim..
Ederi konusunda ise bu projesiz hali ile 10 Doları geçmez diye düşüncem..

10 doları geçmez mi? kjhdsak.org'de 10 dolar arada çok fark ama :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5