İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rekabetçi Reklam Filtresi Güncel

Sohbet.Org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok haklisin pierlugi hepsi üç kağitçi dolandirici gunde binlerce kişiyi bedava kontor veriyoruz diye kandiriyorlar kesinlikle sitelerimde bunlarin reklamlarina izin vermem..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
çok haklisin pierlugi hepsi üç kağitçi dolandirici gunde binlerce kişiyi bedava kontor veriyoruz diye kandiriyorlar kesinlikle sitelerimde bunlarin reklamlarina izin vermem..

Ben ve arkadaşlarımız bunun için uğraşıyoruz eğer sizin de bir listeniz var ise paylaşınız..
Tüm arkadaşlarım için geçerlidir..
Teşekkürler

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adresleri engellerken aaa.com/küçükemrah aaa.com/ringocu diye engelleyeceğinize direk aaa.com u engelleyin..

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar farkındamısınız, 2 haftadır ringofon reklamı yok :), herşeyi ringofon veya affiliateleri yapmıyor ki :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşlar farkındamısınız, 2 haftadır ringofon reklamı yok :), herşeyi ringofon veya affiliateleri yapmıyor ki :p

Duyduğuma göre ringofon adwordse reklam vermeyi yasaklamış.Gerçi ringofon gitti şimdide flycell reklamları dönmeye başladı..

mkakwnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu filtrelemeden verim alabilen arkadaşlar var mı? Bende paylaştığınız siteleri ekledim. Şu an itibari ile AdSense ile yeni ilgilenmeye başladım yeni olduğum için kendime ait listem yok olduğu anda paylaşacağım...

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben varim kanka eskiden tik basina 1 cent alirken simdi 25 cent ile 75 cent arasi aliyorum tavsiye ederim ;)

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kanka ciddi diyorum baya arti hatta bugun 3 tiklama yapilmis 1,36$ verdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi