İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rekabetçi Reklam Filtresi (http://www.adsblacklist.com/)

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamları tık başına, 1-5 cent arası kazandıran sitelerin listesinin (kara liste) yapıldığı bir siteyi duyurmak istiyorum.

http://www.adsblacklist.com/

Buradaki liste ve tool'u kullananların çoğunluğu kazancın %50 artığını söylüyorlar. http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=181964&page=2

Siz ne diyorsunuz? Deneyen var mı aramızda?

Saygılarımla.

Düzenleme:

Top 30
8-topsites.com
toseeka.com
5-top-sites.com
everyrule.com
digg4it.com
25-topsites.com
10-bestsites.com
best4sites.net
purebusiness.com
thinktarget.com
7-topsites.com
everyclick.com
toptensites.org
9topsites.com
e-nternet.com
8-TopWebSites.com
shopica.com
gubaara.com
megasearch.biz
chosenresult.com
expertadvisor.cc
expert-expert.com
10-top-sites.com
8bestsites.com
alltheindustrials.com
cv2006.biz
Top-10Sites.com
faster-results.com
dbmoz.com
ez4search.com

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eh güzel ve mantıklı lakin bizim sayfalar Türkçe ve zaten Türk siteleri de 1-5 cent arasında kazandırdığı için onları da kaldırsak herhal de doya doya hizmet reklamlarını seyredeceğiz:)

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız...

Ama günde atıyorum 5$'ı belki 7$ yapma şansımız olabilir. 1 cent olanları belirleyip temizlersek zaten az olan tıklamalar hiç değilse biraz daha değerli hale gelmez mi?

En iyi keywordler nedir diye peşine düştüğümüz kadar, elimizde var olana da sahip çıkmaya çalışabiliriz. Herkes az kazandıran 1-2 filitre uyguladığı siteyi yazsa bence TR'ye uygun bir kara listemiz olabilir. Elbetde bunun ay ay düzenli takip edip güncelemek gerekir.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla engelleme yaptım hizmet reklamları çıkıyo. en iyisi 0.01 dlra yetinmeliyiz heralde..

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ara reklam verenlerin azlığından olsa gerek (2006 bütçelerini sanırım doldurdular) genel bir durum bu. Reklam formatlarını değiştirirek bir nebzede olsa fayda görmeyi deneyebilirsin. Örnek 468x60 reklam biçimde pek reklam sıkıntısı yok gibi.

Bu arada black listi uyguladım. 2 gündür düşen eğrinin düzeldiğini gördüm. Ben tavsiye ediyorum. Mutlaka sitenizde çıkan reklamların adreslerini not alıp ziyaret edip, MFA sitelere engelleme getirin. Böylece ziyaretçi tıklarınız boşa gitmesin. Ayrıca ziyaretçileriniz tıklayıp gittikleri sitelerden verim alamazlarsa bir daha sitenizde linklere tıklamayadabilirler :)

Strathmore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür sitede yayınlanan reklam sürekli değişmemeksizin www.almanca-kurs.com diye bir adres sürekli olarak bu adresin reklamı yayınlanıyor onca tık var para yok :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
8-topsites.com
5-top-sites.com
25-topsites.com
10-bestsites.com
7-topsites.com
8-TopWebSites.com
10-top-sites.com
8bestsites.com
Top-10Sites.com

bunlar başa bela engelliyorum bu sefer bunların benzerleri çıkıyor tahmini 1-2 cent felam veriyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5