İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam: 600 bin gösterim 9 YTL !!

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MANZARALAR.NET'E REKLA VEREREK ÇOK UCUZA BÜYÜK KİTLELERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu ay itibariyle (Eylül 2005) günlük 7 000 tekil ve 20 000 çoğul ziyaretçimiz var. Ancak bizim aynı sayıda ziyaretçisi olan sitelerle farkımız şu ki hiçbir sitede popup reklam yayınlamıyor ve hiçbir yapay hit çoğaltma yöntemine başvurmuyoruz.
İstatistiklerimizden de anlayabileceğiniz gibi manzaralar.net'in ziyaretçi kitlesinin büyük kısmı arama motorlarından ve sitemizi beğenerek bize link veren sitelerden oluşmaktadır. Manzara, hayvan resimleri ... gibi onlarca ve yüzlerce kelimeyi google.com'da ararsanız ilk çıkan setinin manzaralar.net olduğunu göreceksinizdir.

İŞTE İSTATİSTİKLERİN DİLİNDEN
1695 çeşit anahtar kelime ile kullanıcılar manzaralar.net'e gelmektedir.
2811 siteden URL den manzaralar.net'e ziyaretçi gönderilmiştir.
Manzaralar.net'in ziyaretçilerinin %50.67 si arama motorlarından gelen ziyaretçilerdir.
Manzaralar.net'in ziyaretçilerinin 49.32% si diğer sitelerden gelen ziyaretçilerdir.
Manzaralar.net alexa.com'da daha geçen ay 150. sıranın üstündeyken şimdi 65 311. sırada. Yani hızlı gelişen bir sitedir.
Hiçbir şaibesi olmayan temiz yüksek gösterim kapasitesi (2005 Eylül ayında günlük 7 000 dolaylarında tekil ve 20 000 dolaylarında çoğul)

VE İŞTE REKLAM ALTERNATİFLERİMİZ:

YAZI LİNK:
Text link: Linkler menüsünde 20 karekterlik yazı link aylık sadece ve sadece: 9 YTL (Günlük ortalama 20 000 gösterimle aylık 600 000 gösterim)

STANDART BANNER:
1- Üstten site logosunun sağından 4 bannerdan biri olarak dönüşümlü yayın aylık: 45 YTL (Ortalama günlük 20 000/4= 5 000 gösterimle ayda 150 000 gösterim)
2- Altta arama anahtar kelimelerinin üstünden sabit banner aylık: 79 YTL (Ortalama günlük 20 000 gösterimle aylık 600 000 gösterim.

KÜÇÜK BANNER (60X120)

1- Üstten site logosunun sağından 4 bannerdan biri olarak dönüşümlü yayın aylık: 25 YTL (Ortalama günlük 20 000/4= 5 000 gösterimle ayda 150 000 gösterim)

2- Altta arama anahtar kelimelerinin üstünden sabit banner aylık: 39 YTL (Ortalama günlük 20 000 gösterimle aylık 600 000 gösterim.

UNUTMAYIN SİTEMİZE GELEN ZİYARETÇİLER ORTALAMA 4 SAYFAMIZI GEZMEKTEDİR VE DOLAYISIYLA DÖNÜŞÜMLÜ REKLAMINIZI DA DÖRT SAYFADAN BİRİNDE GÖREBİLECEKTİR.

İSTATİSTİK KAYNAKLARIMIZ:
İstatistiklerimizin Extreme Tarcking ile detaylarıyla incelemek için tıklayın!
Yine istatistiklerimizi zirve100.com sitesinin ilk 100 sitesi arasında bulabilirsiniz.

HAYDİ GEÇ KALMAYIN!
Başvuru için: admin @ seversiteler.com adresine mail atınız. Geç kalmayın, daha yeni başladı kampanya ve reklam alanları doldukça fiyatlar aratabilir.

Önemli not: İslami kurallara aykırı sitelerin ve aşırı popup pencereleri ile ziyaretçlieri rahatsız eden sitelerin reklamını kabul edemiyoruz.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Online görüşme imkanımız varmı? Msn adresimi yollayabilirim isterseniz ozel msg ile veya siz yollayin.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dll kardeş size özel mesaj yazmak istedim ancak olmadı, galiba kotanız dolmuş.

Hem sanırım herşeyi açıklamışım. Bir sorunuz varsa buradan da sorabilir veya özel mesaj yazabilirsiniz.

Saygılar

D

dnturkey

Misafir
msn listesine ekledim sizi online olduğunuzda görüşelim..

iyi çalışmalar..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link reklamlardan kastımız anasayfada en sağdaki linkler değil mi?
eğer şu an oraya reklam verirsem en üstte mi çıkacak en altta mı? yoksa yavaş yavaş yukarı çıkarak bir aylık zaman zarfından her sırada az az bulunacak mı?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Msn adresinizi yollayın özel mesajları sildim. Kusura bakmayın.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ersanbay @ hotmail.com adresini ekleyebilirsiniz.

Saygılar.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal tercihim değil ama olur.

Genckart.net sitenizi gördüm tam manzararalar.net te reklamlık bir site. Açık saçığı da yok.

Memnuniyetle bu sitenin her türlü reklamını yayınlarım. Çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5