İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Ağı oluşturmak...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eminim herkes Türk tıklarına olan ödemeden şikayetçi. Türkiye'de de güvenebileceğimiz büyük bir firmanın reklam programı yok. Kısacası Türk Sponsor yok!

Diyorum ki iyinetten bir kaç kişi toplansak ortak sermaye hazırlayıp bu işe girsek.
(ama tüm iyinet üyelerinin desteği gerekiyor) yani programımıza katılmaları gerekecek. Öncelikle büyük reklamlar verebilecek Türk sponsorlarla görüşsek. Mesela Mynet-Netbul gibi sitelerle görüşsek. Onlar üzerinden üye olunabilse falan filan...

Sistemi beraber hazırlarız asp olur diye düşünüyorum. (niye derseniz) Bu tür sistemler çalışma açısından windows makinelerde daha sağlam oluyor diye duydum. Ki MSN ve Yahoo Asp tabanlı hazırlıyor sistemlerini.

Gerçi bize güvenecek insan bulmak zor ve bizim birbirimize güvenmemizde zor olacak.

Ama öncelikle bu konuda görüşleri almak istiyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Google 'ın asp kullandığını söylemem gülünç oldu :D

Tabi ki rakibinin yazılımını kullanmaz ben yahoo dan bahsetmek istemiştim aslında...editleyeyim.

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüşlerin doğru ama bende hdogan gibi bu işlerin forumlar üzerinde yapmanın kolay olmayacağı görüşü içerisindeyim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende öyleyim.. Sadece fikir almak istedim. Yani sizce ben böyle bir sistem kursam desem sermayem budur. Eğer sponsor bulamazsam bu sermaye bitene kadar ödemelerinizi sn kuruşuna kadar yapacam kaç kişi katılır sizce?

R

*reyeskane-

Misafir
Kefal lazımsa burdayım :D Msn pm atıyorum.. Görüşelim..

Zaten msn profilde varmış :D Aptal oldum

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmm teşekkürler.

biz güvenlik için tık'ın geçerli olup olmayacağını manuel yürütmeyi düşündük. (manuel desek de bilgisayardaki makro yazılımlarıyla) her yeni reklamalan şahsa ait veritabanı yaratacağız ve veritabanı olarak XLS kullanmayı düşünüyoruz. Tablolara tıklayanların ip si ve gerekli bilgileri çekeceğiz. Fakat kısıtlı üye sayısıyla başlayacağız ilk etapta. Çünkü 5 kişilik ekibiz çünkü. Ödemeleri falan düzgün yapabilmek için 500 reklamalan kaydı alacağız ilk etapta. Hatta bunlarıda davetiye sistemiyle almayı düşündük.

Neyse (yoğun olmasada) 4 aydır bir şeyler yapmaya çalışıyoruz sanırım daha da uzar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5