İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam alamayan varsa ben veririm

M

mp3turk

Misafir
2 yıla yakındır cxc ye üyesiyim. epey güvenilir üyelerden biri oldum artık :) eklediğim her siteme hemen reklam alabiliyorum. eğer cxc den reklam alamıyosanız, bana başvurun, sitenizi listeme ekliyim sizede reklam alayım.

şartımmı ?

%25 komisyon alırım :)

clikce > 0.01 $ ile 0.1$ arasında değişen sponsorlarım var.
cpm e > 1$ ile 6$ arasında değişen sponsorlarım var.
lead > hiç kullanmıyorum. ama isteyen olursa 0.5$ ile 5$ a kadar zahmetsiz leadler var. zahmetli olanlar ise 20$ a kadar veriyor.

ben günde 20$ yakın kazanıyorum. günlük tekil hitim 600. sayfa gösterim sayım ise 6000+

http://www.maximp3.net

M

mp3turk

Misafir
orasını düşünmedim hiç. adres telefon falan veririm. gelir görürsünüz isterseniz beni. yada olmassa biri kurban olsun :) .. biri güvensin işte diğerlerinede referans olur.

neyse yaaa, bu kadar cambaza güveniyonuzda bana niye güvenmiyosunuz :) ne kaybedersenizki. ama kazandığınız zaman yüzünüz güler hiç olmassa. hem öyle 25$ dı 50$ dı beklemiceksiniz. 3$ 5$ ne kazandıysanız veririm. yok yok 5$ olsun :) daha aşağısıda gönderilmez dimi.

M

mp3turk

Misafir
bugüne kadar hiç para alamayan varsa gelsin birde beni denesin ödeyecekmiyim ödemeyecekmiyim. hem sonra ben 5$ dediysem, zaten 1 ayda 5$ kazanıcaksa bi insan hiç kazanmasın. havale olayına gelirsem, eft ile (yani ücretsiz) her banka hesabına ücretsiz geçerim. onun dışında her şehirde akbank şubelerine ücretsiz isme havale yapabilirim.

varmı bir kişi bugüne kadar hiç para alamayan yada doğru düzgün parasını alamayan ? bir kişi gelsin denesin beni.

Bilinen sitelerden tanıdığım webmasterlar var , 3 senedir nette takılıyorum, alışveriş yaptığım insanlar var isterseniz isimlerini vereyim sorun beni.

M

mp3turk

Misafir
click olayını zaten herkes biliyor açıklama gerek yok.

cpm de ise. ziyadesiyle pop-up olarak sponsor var. 4 ayrı pop seçenek var. entry-exit-up-under. çok az sayıda banner cpm de olabiliyor. bana bi kaç sefer denk geldi ama kullanamdım çünkü pop lar daha çok ödeme yapıyor.

entry > siteye girerken açılır.
exit > siteden çıkarken açılır.
up > her sayfada sitenizin penceresinin üstüne açılır
under > her sayfada sitenizin penceresinin altına açılır (benim tercihim ettiğim bu)

cpm ler tekil değil çoğul sayılmakta. yani bir ziyaretçi 9-10 kerede pop-up ı görse hepsi sayılıyor.

icq dan ulaşmak için : 140238
msm : [email protected]

P

_Pacey_

Misafir
ozaman cpm bana göre değil ben sitemde ziyaretcileri memnun etmeye calisiyorum oncelikle 400 hit kalıcı alıyorum her ay ve herkez çok memnun sitenin hızı olsun bannersız,popupsuz dialersız içerik olsun.. öyüzden belki ilerde düşünürüm hitim 1000'i aştığı zaman banner işine sıcak bakarım...

M

mp3turk

Misafir
sunucunuz hızlı ise sitenizde hızlı olur merak etmeyin. aynı kodlar aynı image ler dönüp duruyor.

örn : www.maximp3.net :)

bu arada sitene çok zaman ayırıyosan bir süre sonra karşılık bekliyosun, helede kazandığın para tatmin edici derecede olursa iyiden iyiye reklamları koyuveriyosun. hem alınan para sitenin geleceği içinde iyi oluyor. ben daha fazla kazanırsam sunucu kiralamayı düşünüyorum. daha fazla mp3 yayınlayabilmek için :) hem ben hem ziyaretçiler mutlu olsun işte.

senin siten için pek bir reklam olanağı yok aslında. koyulan bannere kimse tıklamaz. sayfa gösterimin çok az. (benim 600 tekile 6000+ sayfa gösterimim var). dolayısıyla cpm de kurtarmaz seni. ancak linklerin arasında ilgi çekici lead sponsor yerleştirebilirsin. günde 5 lead den ayda 150$ civarı bişey kazanırsın.

hadi kolay gelsin.

P

_Pacey_

Misafir
farkındayım az olduğunun. ama geliştirmeye çalışıyorum kalıcı user sayısını...

bu arada websiten hangisi.?

T

ToMmY

Misafir
mp3turk: zaten url eklemenin bi alt sınırı var sanırım 8 di sende var 2 site e zaten geriye kaldı 6. %25 den herkezin 100 dolar üstü para kazanması lazımki iyi para alabilesin, ayrıca seni kabul eden onuda kabul eder merak etme.

_Pacey_: popup dan ziyaretçi kaybetmezsin korkma , dialerla pop-up nası aynı kefede oluyo entersann geldi. onun kimseye bi zararı yok 8-9 tane olmadığı sürece açılan 1 pop-up ın kimseye zararı olmaz gelmeyen gelmez bugün yahoo bile arama sayfalarında pop-up açıyo msn-hotmail-windowsmedia hepsinde pop-up açılıo bu popup takıntısı bi bizde var.

Kaçan filan olmuyo kaçanada uğurlar olsun paralı değil site, herşey bedava alacağını pat diye alıyo bide popup a kızcak :) oldu...

- - - - -
www.Superport.net

L

label

Misafir
mp3turk'e
daha dune kadar burda ilk cekim geldi 2.cekim gelir mi gelmez mi diye mail atıyordun simdi ise adamlarla 2 yıldır çalıştığını yazıyordun ilginç..
umarım bu yazıya bir cevap dokundurursun..
Bye

M

maximp3

Misafir
bu arada admin atti beni yeniden kayit oldum nikim degisti yani neyse...

hiç kullanmadim cxc yi o gunden beri. taki 2-3 ay oncesine kadar. tamda isabet iste bugun 4. cek geldi. kullansamda kullanmasamda eski uyeyim, cxc deki firmalar yada digerleri mutlaka üyenin ne kadardır cxc de olduğuna bakıyordur ve bence önemlide bir faktördür. ki bir çok kişi "aman cxc para vermez, artık reklam kalmadı, ben hiç reklam alamıyorum, niye bana reklam vermiyolar, niye beni kabul etmedi" derkene, ben dediğim gibi oldukça iyi bi şekilde reklam alabiliyom.

bu arada tommy verdiğin bilgiyi bilmiyorum. şu an 2 benim 3 de diğer sitelerin 5 adet oldu site sayısı. hiç öyle bi uyarı görmedim inşallahda gelmez. 3 ay içinde cxc den 689.67 kazandım. neyse isteyen varsa veririm. hadi eyvallah :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5