İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam alan site sahiplerine.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben normalde sitelerime reklam almıyorum. Fakat hep düşünmüşümdür. Neden reklamlar sadece banner'dan ibaret ? Mesela sesli reklam dönemi başlayabilir. Bir bayanın reklam metnini okuması çok dikkat çeker. Böylelikle hem banner sıkıştıracak yer bulmaktan kurtulmuş olursunuz hemde ziyaretçi o adresi benimser. Bu sesli reklamlar dönüşümlü olacağı için birçok reklam alabilirsiniz.

Yada bu sesli reklamları yapacak bir kuruluş olmalı. Reklam verecek kişi metni vermeli metni okuyanın cinsiyetini belirtmeli ve metin ona ses formatı ile teslim edilmeli (tabiki ücreti ile) . Buna buradan biri ön ayak olabilir. İyi bir proje işte. Bence bu iş çok tutar :) Kesinlikle biri yapmalı.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hopörlörüm yok :(
bu da pop up engelleyici gibi bişey:D ozaman adres çubuğunun antında çıkacak .sayın kullanıcı şuan da sitede deli sesli reklamlar var bunları kaçırmak istemiyorsan git hoparlör bul buluştur!!!!
bence de güzel fikir +1

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bence sesli reklam fikri gerçekten süper. pagerank sitelerinden birinde bir kadın birşeyler anlatıyordu. hoşuma gitmişti.
Böyle birşey iyi kazançlar sağlayabilir.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir aslında neden olmasın.

hatta bir pencere çıkarak şu ürün tanıtımı var yada xxx yerin tanıyımı var dinlemeki istermisiniz diyede sorabilir :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam olayına tek taraflı bakıyorsunuz, reklam veren açısındanda bakın sırf kadın sesi kullandığı için reklamına ilgi duyan siteye giren insanlar potansiyel müşterimi oluyor yoksa cinsellikten mahrum kalmış kesmemi giriyor :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam olayına tek taraflı bakıyorsunuz, reklam veren açısındanda bakın sırf kadın sesi kullandığı için reklamına ilgi duyan siteye giren insanlar potansiyel müşterimi oluyor yoksa cinsellikten mahrum kalmış kesmemi giriyor :)

hehehe cinsellikten mahrum kalmıs potansiyel musteri :p

K

komiklik.net

Misafir
var zaten böyle bir olay,ben 1-2 ücretsiz sitelerde görmüştüm :)

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Televizyon gibi her kulaniciyi yarim saatde bir 1 sayfaya yonlendirip 5 dakika reklam arasi gibi bisey olabilirmi zaten yarim saat kalan bir kullanici devamli gelen userinizdir hem sesli reklami daha etkili yaparsiniz :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
portfolio.com sitesinde soldaki hatun evvelden konuşuyodu ama tepki almış olmalıki susmuş:D...ayrıca mynet in bir çok banner ında yok araba sesi yok ağaç doğa sesi gibi bi çok banner a tanık oldum...ogame de zırt pırt çıkan icon banner larınıda unutmamak lazım ;)...kaldı ki tketicigastesinin sitesindede bu tarz bi banner vardı...yani var demek istiyorum :D...olmayan bişi diil...

ama ne öyle yarım saatte bir 5 dakka reklam arası nede uzun uzun bi hatun veya adam konuşması kesinlikle tahammül edilcek bişi olamaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5