İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam alanları boş olupta orayı değerlendirmek isteyenler

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önbilgi:
Bu cumaya yada pazartesiye (inşaAllah) yayına alacağım Türkçe içerikli bir site var. Bu sitede diğerlerinden farklı bir yol izlemek istiyorum ki o da şudur: Reklam alanları boş olan web masterların reklam alanlarını değerlendirmesini sağlamak.

Şartlarım:
1) Bir tek kişi ile çalışacağım
2) Çalışma süresi en fazla 3 ay olacak (istenirse 1 ay yada 2 ay da ortaklık yapabiliriz)
4) iş yapılacak kimse tercih edilirken şuna dikkat edeceğim a) tekil hiti b) içeriği
5) Sitenin adı özel mesaj olarak belirtilecektir (editten sonra eklendi)
6) Adsense yerleşimi konusunda çalışılacak insanın dedikleri dikkate alınacaktır (editten sonra eklendi)

İş şudur:
Siz banner alanlarınızda yeni açılacak sitenin reklamını yayınlayacaksınız oluşan adsense gelirlerini %50 - %50 paylaşacağız.

Güven sorunu nasıl halledilecek:
Güven sorunu şu şekilde halledilecek siteye bir kanal açılacak ve o kanalın raporu (adsense rapor yöneticisinden) bir sonraki gün size otomatik olarak email yapılacak (google tarafından size ilgili sitenin adsense gelirlerinin raporlanması sağlanacak)

not: yazarken gözden kaçırdığım bir nokta varsa sonradan belirtme hakkım saklı.

ÇOK DAHA ÖNEMLİ NOT: Lütfen müşteri değilseniz konuya yazmayın. Müşteri değilseniz yine de konuya yazabilmenizin şartı yapıcı eleştirinizi olmasıdır. Aksi davranışları hakaret boyutuna varmayan ağır mesajlarla cevaplandırma hakkımın olduğunu hatırlatırım.

Saygılarımla

E

epido

Misafir
11 Nisanda açtığımız mp3 sitemiz kısa sürede beklediğimizden daha çok talep gördü..
Mp3 siteleri arasında ilk kez bizde sloganıyla yola çıktık ve hızla büyüyoruz.

* Sitemizin günlük 5500-6000 tekil ve 19500-20000 sayfa gösterim hiti vardır. (Gün: 25.06.06-iyinet.com)
* Sitemiz google.com da mp3 aramalarında ilk yada ikinci sayfada çıkmakta. (Örn: TIKLA 1 TIKLA 2 TIKLA 3 )
* Ödeme imkanlarımız Banka havalesi yada PTT den olup diğer gerekli bilgiler size gönderilecektir.

ayrıca hitlerimize burdanda bakabilirsiniz;
http://www.iyinet.com/?search=hemenmp3.net&ara=+Ara+&page=1

webstatic (kendi alanında 5.sırada
http://www.webstats4u.com/stats?ADybZQi3RWXgoC4LTNgWhWqHhFaw

PR (tüm sitelerde 401 sırada)
http://www.ranking-hits.de/user/www.hemenmp3.net

TR-List (kendi alanında 5.sırada)
http://www.trlist.gen.tr/?modul=kategori&id=52

Web-Servis (tüm sitelerde 129 sırada)
http://www.webservis.gen.tr/Kategori/100_200.php
ve elimizde Muyap a karşı alınmış domainler mevcuttur..

www.HemenMp3.net www.HemenMp3.net www.HemenMp3.net

İletişim (Mail&MSN) - [email protected]

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Önbilgi:
ÇOK DAHA ÖNEMLİ NOT: Lütfen müşteri değilseniz konuya yazmayın. Müşteri değilseniz yine de konuya yazabilmenizin şartı yapıcı eleştirinizi olmasıdır. Aksi davranışları hakaret boyutuna varmayan ağır mesajlarla cevaplandırma hakkımın olduğunu hatırlatırım.

Saygılarımla

Müşteri değilseniz yine de konuya yazabilmenizin şartı yapıcı eleştirinizi olmasıdır.

Ne demek? bu sana mı? soracağım ben hangi konuya yazıp yazmayacağımı?

Reklam yapmanla veya yaptırmanla ilgili değilde, yaptığın ukalalık ile eleştireyim seni. Burası bir forum soru sorarsın, cevap alırsın veya bilgin varsa elinden geldiğince yardım edersin. Hakaret boyutuna varmayan ağır mesajlarla cevaplandırma gibi bir lüksün olduğunu düşünüyor veya hakkın olduğunu var sayıp hatırlatma gereği duyuyorsun sen buraya bilgi alışverişi değil ukalalık yapmaya gelmişsindir diye düşünüyorum...

Bu açıklamayı yapmaktaki amacımda senin gibi ukalalık yapma hakkım olduğunu hatırlatayım dedim...

-------------------

Ama küçük bir notun yeterli olacağını düşünüyorum..

Not : Lüzumsuz ise lütfen mesaj yazmayınız...

-------------------

Not : Çok sinirlendiğim için sana hatırlatayım dedim....

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım boş vaktiniz çok (başka birşey demiyorum / siz de başka birşey diyecek vakit kalmamış olmasını umuyorum)

Saygılarımla

GuvenliHosting' Alıntı:
Müşteri değilseniz yine de konuya yazabilmenizin şartı yapıcı eleştirinizi olmasıdır.

Reklam yapmanla veya yaptırmanla ilgili değilde, yaptığın ukalalık ile eleştireyim seni. Burası bir forum soru sorarsın, cevap alırsın veya bilgin varsa elinden geldiğince yardım edersin. Hakaret boyutuna varmayan ağır mesajlarla cevaplandırma gibi bir lüksün olduğunu düşünüyor veya hakkın olduğunu var sayıp hatırlatma gereği duyuyorsun sen buraya bilgi alışverişi değil ukalalık yapmaya gelmişsindir diye düşünüyorum...

Bu açıklamayı yapmaktaki amacımda senin gibi ukalalık yapma hakkım olduğunu göstereyim dedim...

-------------------

Ama küçük bir notum yeterli olacağını düşünüyorum..

-------------------

Not : Çok sinirlendiğim için bu mesajı yazdım...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar
birden fazla siteniz varsa (istediğiniz kadar site ile)
veya bir sitedeki birden fazla banner alanıyla teklif verebilirsiniz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
GuvenliHosting' Alıntı:

Bu açıklamayı yapmaktaki amacımda senin gibi ukalalık yapma hakkım olduğunu hatırlatayım dedim...

-------------------

Ama küçük bir notun yeterli olacağını düşünüyorum..

-------------------

Not : Çok sinirlendiğim için sana hatırlatayım dedim....

Bir kullanici forumda konu actigi zaman, o konuyu isterse yonetme hakkina sahiptir.

Actigi konuya kabul edilebilir seviyede cevap sinirlamalari getirebilir.

Bu durumda, cevap yazma secenegi olan diger kullanicilar, bu kurallar cercevesinde baslik altina mesaj yazar yada yazmaz.

Kullanicilarin, actiklari basliklari yonetmek istemelerindeki esas neden, ticari bir mesajin konusunun sapmasini engellemektir.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence reklam sıkıntısı olan siteler için boş yerleri değerlendirmek için iyi bir düşünce.

Tabi hangi siteden gelenlerin ne kadar adsense geliri sağladığını iyi ölçebilmek lazım.

Ayrıca Trinsanrehberi ni tanıyanlar herkesin hakkını fazlasıyla vereceğinden şüphe etmez.

Saygılar

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haksever' Alıntı:
Bence reklam sıkıntısı olan siteler için boş yerleri değerlendirmek için iyi bir düşünce.

Tabi hangi siteden gelenlerin ne kadar adsense geliri sağladığını iyi ölçebilmek lazım.

Ayrıca Trinsanrehberi ni tanıyanlar herkesin hakkını fazlasıyla vereceğinden şüphe etmez.

Saygılar

Bir tek kişi ile çalışacağım (anlaşılacak):
kimin gönderdiği ziyaretçi adsense reklamına tıklamış bu ölçülemez
(ölçülebilir ama google bunu anlaşma kurallarına aykırılık olarak niteler o yüzden ölçülemez diyorum)

bir kişi birden fazla sitesiyle yada birden fazla banner alanıyla bu işe teklif verebilir.

Sayın haksever sizinle çalışmak isterim. Sizin reklam hizmetinizi daha önce de satın aldım fakat daha kilometresi sıfır olan (yeni açılacak olan) sitenin reklamına şu an bütçe ayıramıyorum.

eğer sizden de teklif gelirse memnun olurum

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5