İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam alıyorum (link,banner,tex reklam)

deniz0091

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:www.eglennet.com
alexa:290k tıkla gör..
pagerank:2
2 yıllık kaliteli domain
üye sayısı:1800+
günlük tekil hit:2200+
günlük hit:4000
site genel forumdur,dizi,video,online oyun agırlıklıdır..
Konular: 8,270, Mesajlar: 10,290,++
googlede tam oturmuş hiti organik arama motorlarına dayalıdır.. tıkla..

google inde:30.000 civarıdır.. tıkla gör..

reklam alanı fiyatı..

468x60 banner:10 ytl-15 ytl
250x250 özel reklam:20 ytl
büyük banner reklam:20 ytl
tex reklam:7 ytl
link:4 ytl

bunlar 1 aylık fiyatlardır..
[email protected] dan ulaşabilir yada konuya msn adresinizi bırakabilirsiniz..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
eglennet.com ile ilgili bu forumda en az 20-25 tane reklam alma konusu açıldı.Kaç tane daha açılacak merak ediyorum..Her hafta bu site reklam alıyor diye aynı konu açılıp duruyor..

deniz0091

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gökhans19 çok özür diliyorum haklısın,arada bir girip konu açıyorum,digerleri arka sayfalara kayıyor yada siliniyor,bulamıyorum yeni konu açıyorum

herkesten özür diliyorum,daha dikkatli olacagım,

reklam alımı devam ediyor,.

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gökhans19 çok özür diliyorum haklısın,arada bir girip konu açıyorum,digerleri arka sayfalara kayıyor yada siliniyor,bulamıyorum yeni konu açıyorum

herkesten özür diliyorum,daha dikkatli olacagım,

reklam alımı devam ediyor,.

ne arkaya kayması ne silinmesi sürekli flood yapıyorsun
diğer nickinde eglennet çift üyelikle dolaşıyorsun kaç kez report ettim ilgilenmediler senin bu forumlarda durman bile hata

deniz0091

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür diledim,ama sen böyle konuşamazsın,çift üyelik dedigin sana anlatayım
forumda yarışma düzeneliyecektim..
ve siteme çok pis bir hareketin resmini yükleyip linkini bana yolladılar,ettikleri küfür kalmadı,ama banlanmadılar,ben onlara küfür ettim, yanlız küfürü tam yazmadım ..... koyarak yazdım banlandım,daha sonra yeni üyelik açtım sadece bu bölüme bakıyorum,

bu forumda ayrımcılık var bunu biliyorum 10 küfür yedim banlanmadılar,...küfürün son harfi agır hakaret olarak geçiyor..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür diledim,ama sen böyle konuşamazsın,çift üyelik dedigin sana anlatayım
forumda yarışma düzeneliyecektim..
ve siteme çok pis bir hareketin resmini yükleyip linkini bana yolladılar,ettikleri küfür kalmadı,ama banlanmadılar,ben onlara küfür ettim, yanlız küfürü tam yazmadım ..... koyarak yazdım banlandım,daha sonra yeni üyelik açtım sadece bu bölüme bakıyorum,

bu forumda ayrımcılık var bunu biliyorum 10 küfür yedim banlanmadılar,...küfürün son harfi agır hakaret olarak geçiyor..
Yaşınızın küçüklüğüne verip ağır konuşmayacağım ama yine de olan biten nedir görülsün diye yazıyorum;
"Küfür" hadisesinde sözü geçen kişi benim. Ben size değil, siz bana küfrettiniz ve bundan dolayı hesabınız kapatıldı. (Önce hesabınız kapatılmamıştı, bu nedenle sizin yazdığınızın aynısını size yazdım) Açtığınız ultra gerzekçe konuya gönderdiğim logo tam yarışmaya layıktı. Logo logodur, küfür gerektirmez.

İkinci konuya gelince;
evet, eglennet nickiniz banlandı ama eglennet2 nickiyle yine üye oldunuz ve o nickle de 3 günde bir siteniz için reklam topiği açtınız. İlgili topicler artık "ayar" almaya başlayınca sanırım ayarlar ağırınıza gitmiş olmalı ki yine yeni bir nick almaya karar verdiniz.

Artık şunu anlayın;
Kaç nick alırsanız alın; bu kafayla burda iş ya-pa-maz-sı-nız.

Not: Tüm bunları yazarken aramızda geçen "küfür" hadisesini de bir kenara bırakarak tüm samimiyetimle bir an önce doğru dürüst konular açan ve doğru dürüst şeyleri yazmayı becerebilen; bunun karşılığında iş yapan biri olmanızı temenni ederim.

deniz0091

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miller bak şimdi,yanlış yazdın,ben aykırı konu açabilirim,yanlışta açabilirim,ama sizin bana küfür etmenizi gerektirmez,bir sen degil bir çok küfür geldi,hesabı kapatılan ben oldum,yenisini açtım,biri iel tartıştım ban,bunu açtım bunuda sen banlat bari,anlamadım ki ne oluyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi