İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Alıyoruz...

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RadyoActive.Net / Online Radyo Dinle
Site Hiti : 300 - 500 Arası Hafta Sonu 750 oluyor ama sadece hafta sonu

Reklam1 : 468X60 Banner Reklam Aylık 5 YTL
Reklam2 : 120x120 " " " 4 YTL
Reklam3 : Radyoda Sitenizin İsmi 3YTL
Reklam4 : Text 1YTL

Pr:3

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu nedir böyle ya önüne gelen konu açıyor. 1ytl ye reklam EFT ücretini sen karşıla reklam vermek istiyorum.
EFT ücreti: 1.25 ytl

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HTML:
<html>

<head>
	<title>RadyoActive.Net - Online Radyo Dinle</title>
	<link rel="stylesheet" type="text/css" href="Template069.css">
    <style type="text/css">
<!--
.style1 {color: #000000}
a:link {
	color: #FFFFFF;
}
a:visited {
	color: #FF0000;
}
a:hover {
}
a:active {
}
.style2 {color: #CC3300}
.style4 {
	font-weight: bold;
}...
Site template ile yapılmış, altta CopyRight By RadyoActive.Net Coded By UuR yazıyor :D

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanın içi daralıyor artık yaw.
Git sitemini başka yerde belirt benim satışımı bozma...
HTML:
<html>

<head>
	<title>RadyoActive.Net - Online Radyo Dinle</title>
	<link rel="stylesheet" type="text/css" href="Template069.css">
    <style type="text/css">
<!--
.style1 {color: #000000}
a:link {
}
a:visited {
}
a:hover {
}
a:active {
}
.style2 {color: #CC3300}
.style4 {
	font-weight: bold;
}...
Site template ile yapılmış, altta CopyRight By RadyoActive.Net Coded By UuR yazıyor :D

sitenin template olması ile reklam arasındaki bağlantıyı bulamadım

kedi ulaşamayacağı ete mundar dermiş

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşın reklam başlığını neden sabote ediyorsunuz? Adam tasarımı satmıyor reklam alıyor PR3 sitede text reklamda 1 dolardır normaldir. Piyasanın düştüğü falan yok, daha fazla kazanabilmek adına fahiş fiyatla reklam almaktan vazgeçin artık. Rekklam bölümünde başlık açabilmek için bir ön şart mı var ki önüne gelen konu açamayacak? onurcakmak lafım sana senin her sayfası itinayla pop-up açan siten bu başlıkta reklam alacakta bu arkadaş mı almasın? http://forum.iyinet.com/reklam-satythy-siparithi/34272-text-reklam-1-both-alan.html
TurkGuzeller.Net - Kız MSN Adresleri , Liseli Kızlar girin bakalım nasıl oluyor

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın reklam başlığını neden sabote ediyorsunuz? Adam tasarımı satmıyor reklam alıyor PR3 sitede text reklamda 1 dolardır normaldir. Piyasanın düştüğü falan yok, daha fazla kazanabilmek adına fahiş fiyatla reklam almaktan vazgeçin artık. Rekklam bölümünde başlık açabilmek için bir ön şart mı var ki önüne gelen konu açamayacak? onurcakmak lafım sana senin her sayfası itinayla pop-up açan siten bu başlıkta reklam alacakta bu arkadaş mı almasın? http://forum.iyinet.com/reklam-satythy-siparithi/34272-text-reklam-1-both-alan.html
TurkGuzeller.Net - Kız MSN Adresleri , Liseli Kızlar girin bakalım nasıl oluyor

yorumlarınız için +rep

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Peki dsotum reklamı sayfanın neresine koyacaksın öğrenebilir miyim acaba ?

teşekkürler...

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam1 : - Sitenin En Altına
Reklam2 : - Yana
Reklam3 : - Günde En Az 5 Kere Söylenir...
Reklam4 : - En Alta

Forum Kurulucak Oraya İsterseniz orayada Konulabilir....

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Piyasayı düşüren sayısı hızla artıyor
İşte daha önceden yazdım birinizde tek kelime etmediniz millet piyasayı umursamıyor maksat reklam aldık mı aldık demeye getiriyorlar bu kadar ucuz da olmaz artık hitin 100 dahi olsa 5 ytl reklam almayın arkadaşım kınıyorum...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Piyasayı düşüren sayısı hızla artıyor
İşte daha önceden yazdım birinizde tek kelime etmediniz millet piyasayı umursamıyor maksat reklam aldık mı aldık demeye getiriyorlar bu kadar ucuz da olmaz artık hitin 100 dahi olsa 5 ytl reklam almayın arkadaşım kınıyorum...

hangi pisayayı düşürüyor burası imkb mi milletin sitesi ayrı senin siten farklı arkadaşında dediği gibi reklam almayacaksan bakacaksın işine milletin satışınıda engellemeyin

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'ye girip "serbest piyasa ekonomisi" diye aratıp karşınıza çıkan sonuçları okusanız böyle gereksiz ve düzeysiz mesajlar atmazsınız...

insanlar istediği şekilde reklam alır satar... ve halen planlarım arasında 2bin+ sitemde aylık 1 liralık reklam kampanyası yapıcağım...

bazı insanların gözünü para bürümüş olabilir ama bazı insanlarında paraya ihtiyacı olmadığı gibi elindeki imkanlarıda insanlara fayda sağlıcak şekilde kullandırmaya çalışabilir, ve bu durumum kimsenin zoruna gitmesin...

kampanyan güzel olmuş arkadaşım gereksiz mesaj atılmasından hoşlanmıyorum bu mesajımda GEREKSİZ insanlara karşı GEREKSİZ bir mesaj oldu o yüzdende özür diliyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5