İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Almak Isteyenler..

B

Bedava.in

Misafir
Merhabalar..
Bedava.in / Sevenler.Net veya Lolitamankenler.com icin reklam verecegim. Paypal kabul eden arkadaslar sitelerini Tekil / Çogul istatistiklerini yazarlarsa sevinirim.
350 x 120 Popup'da actırabilirim. Popup : www.Lolitamankenler.com/fsl.htm adresine girdiginizde karsiniza cikacaktir. Popupun orjinali : www.sevenler.net/sohbetim.htm Onun aynisi. Boyutlari biraz daha ufak olabilir. Bu popup'u kabul edecek arkadaslar bu Popup'un bir IP numarasına gunde 4 / 5 kere gosterilmesini istiyorum. Her sayfada cikmayacak. Veya sadece anasayfaniza ekleyin.. Yalnizca chat sayfasi eklemek istersenizde anlasabiliriz. Amacim irc'e user kazandirmak..
Fiyatlarinizi bekliyorum.
Saygilarimla.

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam hak..

Selam dostum pop up reklam su an sitemizde acilmakta olan pop up reklam ebatlarindaki reklami sadece anasayfamizda 45 milyon 1 aylik istiyoruz ilgilenirsen: [email protected]
www.internetkeyfi.com Hiti tekil: 1300 - 1500 arasinda degisiyor

ustekini ayni ebatlarinada diger bir sayfamizda
www.cepkeyfi.com Hiti tekil 350 - 400 arasinda 15 milyona olur 1 aylik

B

Bedava.in

Misafir
Arkadaslar ozellikle Gurbetcilerin girdigi siteler olabilir.
Sevgi, ask, siir vs gibi içerikleri bulunan siteler olsa daha iyi olur.
Aslında vermek istediğim reklam'ı gif veya jpg değilde html kodu olarak dusunebilirsiniz.
Yanlis anlasilmasin sizin hostunuzda bulunacak kod. Kontrolu sizde olacak yani.
Örn : themp3king.com sag ust taraf. Chat Girisi yani. Tekil hiti 1000'den assagi olan siteler yazmassalar sevinirim.

D

dac

Misafir
Merhaba..

Iyinet'e Gore;

Tekil Hit: 5.000 - 7.000
Çoğul Hit: 18.000 - 20.000

Popup Olarak Reklam Almıyorum. Ama Sitemin Sohbet User'i Çok Fazla.
Sende IRC Icin Dusunuyormussun. Sitemin Sohbet Bölümünü Kiralıyabilirim.
www.sevdik.net/sohbet.htm Girip Bakabilirsin.

Aylık: 50 YTL.

MSN: [email protected]

B

Bedava.in

Misafir
aliucar : Tekil ve cogul hitlerini ve fiyatlarını buraya yazarsan birseyler olabilir.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit

yyeni açılmış olduğumuzdan dolayı şimdilik 300-500 kişi gelmekte eğer istersen msn den konuşabiliriz

B

Bedava.in

Misafir
Bir önceki sayfada 1000'den az tekili olanlar yazmasin demistim. Bunun disinda Mp3 siteleri haric. Bunuda ekleyeyim. Zaten piyasada en fazla hit alan Mp3 sitelerinde reklamım var.
iLginiz icin tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5