İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam çıkıyor ama hesaba giremiyorum

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar iki sitede reklamları yayınlıyordum ıkısındede metin reklamlar yerine foundation (tam türkçesi aklıma gelmedi buda dogrumu bilmiyorum :( ) reklamları cıkıyor firefox indirin tarzındakı reklam banner ı sorunsuz gıbı gorunuyor yanı sıtede var ama tıklamadım ne olur ne olmaz dıye

ancak hesabıma girip raporlara bakmak ıstedıgımde aktıf edılmemıs hesab mail adresinizi kontrol edın dıyor yahoo adresım vardı ve mail filan gelmemıs sizce nedır bu durum karsılasan oldumu daha once

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi denedım dedıgını mail geldi linke tıklayıp sifremi değiştirdim ve yeni sifremle giriş yaptım ve sonuc aynı :(

Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger hesap durdurma degilse ki sanırım degil banlanmışsın.. umarım durdurmadırki acılır..

S

samety

Misafir
arkadaslar iki sitede reklamları yayınlıyordum ıkısındede metin reklamlar yerine foundation (tam türkçesi aklıma gelmedi buda dogrumu bilmiyorum :( ) reklamları cıkıyor firefox indirin tarzındakı reklam banner ı sorunsuz gıbı gorunuyor yanı sıtede var ama tıklamadım ne olur ne olmaz dıye

ancak hesabıma girip raporlara bakmak ıstedıgımde aktıf edılmemıs hesab mail adresinizi kontrol edın dıyor yahoo adresım vardı ve mail filan gelmemıs sizce nedır bu durum karsılasan oldumu daha once

Kamu alalı kaç gün olduki.Ne zaman yayınladın da banlandın.2 etti galiba geçmiş olsun.
Bence diger reklam seçeneklerini dene.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
banlanmış olsa veya hesap dahi durdurulmuş olsa googlenin arkadaşa mail yollamış olması lazım lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım
arkadaşım arada bi boyle durumlar ortaya cıkabililiyor gecenlerde birkac arkadaşa daha boyle olmuştu ama sonradan durum duzeldi inşallah en kısa zamamnnda seninkide duzelir

kolay gelsin

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifreyi yanlış yazıyosundur. Cidden diyorum firefox ta başka bi hesabın şifresi kalmışsa öyle diyebiliyo. :D çok yaşadım

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar;
Google artik banlamalarda ulaşılamıyır görüntülenmiyor çıkartmıyor bende en azindan öyle oldu 4 5 kez banlanan biri olarak banlanmada artık deneyim kazandım bu kesinlikle banlanma :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
banlanmış olsa veya hesap dahi durdurulmuş olsa googlenin arkadaşa mail yollamış olması lazım lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım
arkadaşım arada bi boyle durumlar ortaya cıkabililiyor gecenlerde birkac arkadaşa daha boyle olmuştu ama sonradan durum duzeldi inşallah en kısa zamamnnda seninkide duzelir

kolay gelsin

bu konuda o kadar emin konuşma bence ark banlandı 1 hafta sonra mail geldi türkler bakıp ban ladı ise hemen geliyor ama yurt dışı tarafından banlandı ise 1 haftayı buluyor rapor maili

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla nasıl oldu anlmadım bı ark dedıgı gıbı daha lalaı kac gun oldu kı banladılar yahu 3 veya 4 gun yayınladım kı kendı reklamlarıma bır kez bıle tıklamadım canli tv hizmeti veren sayfa ya eklemiştim sayfada firefox indirin baglantı reklamları ve 160*240dı sanırım reklam bırımı vardı yanı 3 farklı reklam turu garip bir durum yanı mail de gelmedı ilk arkadasın dedgı gıbı sıfre degıstırebılıyorum ama hesaba yıne gırılmıyor yanı gırılıyorda onaylanmamıs baglantı vs dıyor 160*240 olan yerde pusulayı kım ıcat ettı vb reklamlar cıkıyor firefox oldugu gıbı duruyor bagantı bırımınde ıse tıkladıgım lınklere
Maalesef belirtmiş olduğunuz konuda reklam bulunamadı. Lütfen yeni bir konu girin.
diyor :?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zaman o hesaba kayıt oldugun mailden [email protected] adresine sorununu kıza ve öz bir şekilde yaz sana mutlaka geri dönüş olacaktır.

Banlandıgın zaman reklamların hemen durdugunu biliyorum ( belki degişmiş olabilir ) senin durumda banlı gibi ama reklamların cıkmasıda biraz garip.

sen mail atıp bilgi al bence

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk işim o olmustu zaten cevabı beklıyorum ınsalah buda kabul edılmem gıbı aylar surmez :)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yanlış bilmiyorsam google bedava mail adreslerini kabul etmiyor onla ilgili bi problem olabilir belki

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yanı daha once kabul edıyordu yeni mi geldi bu kural acaba :? birde kabul emese hıc hesap acmazdı sanırım

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google dan cevap geldi mailime hesabım kapatılmıs sıte kurallara uymuyormus yahu hesabı acalı 2 gun oldu zaten ve hıcbır degısıklık yapmadım sayfada ama nasıl olduysa ıkı gunde olçütleri değişmiş gibi bir durumla karşılaştım ve hesabımı kapatılar yanı aynı durumla karsılasan arkadaşlar olursa artık bır sure devam edıyor reklamlar gosterıme ardından bu sayfayı goruntuleme yetkınız yok baslıkları cıkıyor ve hesabınız kapatılmıs oluyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5