İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam çıkmıyo ama ban yok

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
sitemde dünden beri reklamlar çıkmıyor ancak hesabım banlı değil bu url engellenenlerdede yok bana gönderilen bilgi mailide yok. Ne oldu şimdi anlamadım. Sizde de buna benzer bi şey oldumu ?

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok öyle değil reklam yerleri komple beyaz adlinkler dahil.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki dns sorunu vardır bazen öyle reklam olan yerlerde sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlarınıza test ettirdiniz mi? yeni virüs programı filan kurduysanız engelliyorda olabilir.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinci domainde çıkıyor. sadece bu domainde çıkmıyor.
benim pcden kaynaklı olamaz çünkü gösterim 3000 den 50 ye indi.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok 1.5 yıllık bi domain ilk ben almıştım. mail attım adsense bakalım nezaman ne diyecekler ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bazen oluyor banlı görünüyor eger hiç bir sorun yoksa geri acılır..

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlarınız için teşekkürler.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamların kaçması olayı. Bunun bi cok nedeni var ama tam net bilgim yok.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain banlandığı zaman sayfayı gösterme yetkiniz yok diye bir yazı çıkıyor tabi hesap banlanmamışsa. (IE 6,0 da görünür firefox da görünmez)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap banlanması ıle domaın banlanması aynı anlama gelmezmı? (kavram olarak farklı tabıkı ) domain banlanınca hesapta banlanmıyormu aynı zamanda :?

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap banlanması ıle domaın banlanması aynı anlama gelmezmı? (kavram olarak farklı tabıkı ) domain banlanınca hesapta banlanmıyormu aynı zamanda :?

aynı anlama gelmiyor, çünkü benim geçen sene bir download birde tematik sitem vardı, download banlandı ama hesabımı kapatmadılar ve tematik te reklamlar hala çıkıyor.

sitemde şimdi reklam çıkmıyor aynı banlanmadaki gibi (önceden biliyorum) ama, sorun şu ki adsense bana bunu bildirmedi, url engellenenlerdede yok. Diğer domainlerimde ise reklamlar normal çıkıyor

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belli bir domain banlandığında alt domainleride banlanıyor ama hesap banlanmış olmuyor hesap işlemeye ve başka domainlerde reklam çıkmaya devam ediyor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam TAVSIYEM reklam boyutunu değiştir. 468*60 reklamları denedim icerik icin bendede bişi cıkmıodu GENEL HIZMET de cıkmıordu ole soliim... boyut değiştirince cıkıor. Bazen nedense ole oluor anlamadım ama bu sekilde reklam cıkmaya basladı :D kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5