İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam durduruldu

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,
Program uzmanlarımız, AdSense programındaki tüm web sayfalarını
düzenli olarak incelemektedir. Sitenizi
(http://www.***.com/814-okuyun-d-saksy-hocalar-d.html)
inceledik ve site kullanıcılarınız veya reklamverenlerimiz için
değerli bir deneyim sağlayan reklamları sitenizde
gösteremeyeceğimizi saptadık. Sitenin şu anda AdSense programı için uygun
olmadığını tespit ettiğimiz gibi bu siteye reklam sunmayı durdurduk.
Hesabınız etkin kalır ve diğer sitelerde reklam görüntülemeye
devam edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılar,
Google AdSense Ekibi

Reklamları geri alabilme şansımız varmı? Gerekli başlığı forumdan kaldırdım.

[http://www.iyinet.com/turkce_tamir.php]

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bu başlık haricinde sitede kurallara uymayan bölüm varsa yayınlayamazsın. hatta atılma olasılığın bile var.

siteni tekrar elden geçir reklam kurallarına uygun hale getirip mail at inceleyip sana durumu bildirirler. kullanabilirsin yada kullanamazsın diye haberdar ederler. ama sen şimdilik o sitedeki bannerlarını kaldır. sonradan canını yakmasın.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site kuralları google adsense kurallarına tamamen uymaktadır. Sadece bir üyemiz başlık açmış gizli kamera ile çekim yaptım diye itiraf bölümümüze. Buda google kurallarına aykırı imiş.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte onun gibi gözden kaçmış bir sayfa daha bulurlarsa bu sefer topyekün hesabını kapatırlar buda sizin açınızdan pek hoş olmaz.

yinede genel kanatiniz sitenizin kurallarına uyduğuna inanıyorsanız googleye bi mail ile tekrar müracatta bulunun. ama tabi bu bekleme süresinde siz yinede reklam bannerlarını kaldırın işinizi garantiye alın.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
E zaten hesap tek domain üzerine. Bu sitede reklam yayınlamayacaksam kapasınlar daha iyi. Mynet'e başvuru yaptım vbulletin forumları kabul etmyiorlarmış duyduğuma göre ama frmtr kabul edilmiş. Bi umut bakalım.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum bende de oldu 4-5 ay kadar önce ama 2 defa incelenmesi icin o bölümün aykırı oldugunu bilmedigimi belirterek mail attım ama her ikisinde de sonuç olumsuz oldu.

Geçmiş olsun.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O zaman forum domain ismini değişirim, diğer domainide park ederim. Bu çözümmüdür.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit hariç evet çözümdür. hitinide oturtursan no problem. aynı hesabın ile kanal ekleyerek ads. reklamlarını yayınlayabilirsin. o kurallara aykırı başlıgıda kaldır acmadan önce :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5