İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam fırsatı kaçmaz

progressivepassion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar pm ile sormanıza gerek yok oyumsana.com sitesinde reklam başlığı altında birsürü seçeneğimiz var kısa bir süre için kampanyadadır. Şu an aldığımız mevcut reklam sitededir. Bu oyumsana özel reklam seçeneğidir teşekkürler

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam bolumunun amacı aradığımız en uygun rekklamları bulabılmek :) sıtenız hakkıdna hiç bir bilgi yok normal bır forum olsaydı bu mesajınız normal olabılırdıde webmaster forumunda sıteme gır reklam ucretlerı orda yazıyor yazısı enteresan olmuş...

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatlar çok uçuk geldi bana.. ayrıca fiyat alana kadar 1 gun sürüyor.. buraya yazarsanız insanlar o kdar zahmet çekmez. ya da p.m yollayın isteyenlere.. hayırlı işler

progressivepassion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
standart paketlerimiz var bir de reklam değil sadece işimiz aynı zamnda anket ile çeşitli olanaklar sunuyoruz o yüzden buraya direk yazmadım

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5