İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam.gezclub.net den uzak durun !!!!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar 2-3 aydır reklam.gezclub.net ortaklık sistemini kullanıyordum 0,04 verdiği halde tıklamada siteler cogu kez kapanıyor ve tıklamalar boşa gidiyordu.. 2. Ay 31 ytl limite zor bela ulaştım her yere banner koydugum halde..

Malum yazın sonu ancak birikti.. ve sistem degişti bende begenmedim bannerları kaldırdım ama tekrar mail atıp sistem eskiye döndü dediler teklrar bannerları koydum bu bannerları kaldırmadan önce hesabımda 11 ytl vardı sonra 1 ayda üstünü tamamlayıp 2. ödemeyi alıp sistemden ayrılacaktım..

Bugun cuma ödeme beklerken panele tekrar girdim kii toplam bakiyem 21 ytl oldugunu gördüm yani 11 ytl havaya uçmuş telefonla aradım sordum neden böle bişi oldu diye mail atın bakalım vs.. dediler adamlar böle hesabından para kesip ödeme zamanında limite ulaşamıyorsun bedava reklamalrını yaptırıyorlar. Mail attım ama geri dönüş olmadı.

siz siz olum bu sisteme üye olup bedava reklam yapmayın

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeş geçmiş olsun. Ve uyarın için sağ ol.. Adı duyulmuş yerlerle reklam alışverişi en iyisi. Ki onlar bile ödemiyor deniyor bazen..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5