İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam gosterim sayisi hakkinda

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sitede 1 reklam alani olmasiyla 3 reklam alani olmasi arasinda bi fark war midir. yani fark derken, tiklama basina olan geliri etkiler mi

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1. reklam alanında çıkan reklam ücretlerini, ekleyeceğiniz daha fazla reklam alanları etkilemez.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak 3 reklam alanında reklam çıkaracak kadar içeriğin olduğundan emin misin?

G

GoogleGUY

Misafir
Bir sayfada kaç adet reklam birimi kullandığın tıklama başına gelirini etkilemez. Başlığına bakarak da şunu söylemek istiyorum. Öncede aynı sayfadaki birden fazla reklam birimi ayrı ayrı sayıldığı için gösterim sayısı artıp CTR azalıyordu. Ama şu anda tüm sayfa gösterimini 1 gösterim olarak saymaktalar. CTR yine aynı kalıyor. Hatta tıklama sayın artacağı için CTR'ın da artacağını söyleyebilirim. Eğer bunu da sorduysan belirtmek istedim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gizliicerik.gif

senin icin birsey degismez sanirim ne de olsa bu banner ile tiklattiriyorsun ...

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wayy :) KerneL32 yakalamış aip böyle şeyler :p

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
benim bildiğim , bir sayfada tek reklam birimi varsa bunun tıklama getirisi yüksek oluyor , eğer bir sayfada iki yada üç reklam varsa , sayfadaki gösterim arttığından tıklama ücreti düşüyor diye biliyorum , yanlışmı acaba ,

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim bildiğim , bir sayfada tek reklam birimi varsa bunun tıklama getirisi yüksek oluyor , eğer bir sayfada iki yada üç reklam varsa , sayfadaki gösterim arttığından tıklama ücreti düşüyor diye biliyorum , yanlışmı acaba ,

öyle diyorsun ama google kendisi site sahiplerine mail atarak sayfanızda birden fazla farklı adsense reklam tiplerini yayınlayarak kazancınızı arttırabilrsiniz diyor.

bknz. Google Mart Optimizasyon önerileri maili

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gizliicerik.gif

senin icin birsey degismez sanirim ne de olsa bu banner ile tiklattiriyorsun ...

abi bu gizli icerik banneri ne kadar ise yariyor ? gugıl yakalamıyor mu ? yada siteye giris icin tıklayın desek adsenseye tıklama yaptırmak mumkun olurmu gugıla yakalanmadan ?

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraklee,
son derece yanlış bir yayınlama biçimidir.
google görürse affetmez.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3b arkadasimiz nasil isletiyor merak ettimde. zaten benim buyuk bir sitem yok 2oo uyeli kendi arkadas forumumuz o kadar.daha cok buyuttugum bir proje sitem yok.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O banner bana ait degil soyleyeyim de ayiptir diye pm atanlar olmus ... konuyu acan arkadasin sitesinde vardi.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kernel orneklendirdi arkadaslar ona atmayin mesaj falan..bende alıntı yapınca yanlıs gozukmus.pardon yani.

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar küçük bi yanlış anlama olmuş o site bana ait değil, şu anda burada kullandığım hesapda benim değil. arkadaşımın hesabı bu :) aynı hesabı 2 kişi kullanıyoruz da :) onun sitesi orası benimla alakalı olan bişi değil yani...

verdiğiniz cevaplar için teşekkürler ;)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yorumsuz...
Kolay Gelsin..
Bence Sokaklara Reklam Verseniz daha Çok Kazanırsınız..:

'' adsensedenparakazanmakistiyorumamabirseybilmiyorum.com 'a Girin Reklamlara Tıklayın ''
Diye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5