İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Grubu

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba Arkdaslar Web Siteniz Var Ve Reklamlarınıza Tıklayanmı yok
Ortak Kampusun Reklam Grubuna Sitede Kayıt Olun Günlük Reklarınıza Tıklama
Olsun Yapmanız Gereken

Not : Kimileri bunları Hırsılık Olarak Algılayabılır Ama Kişiler Web Sitelerine O Kadar Para Dokuyorlar Karsılıgındad Reklamdan kazancları Oluyor Gelir Gider Eşitlenıyor Reklamlarla Ama Reklamlara Tıklama Olmadıgı Icın Gider Cogalıyor Bu Yuzden Reklam Grubunu Kurduk

Bu Konu Sureklı Takıp Edın Bu Konuda ve Mail Adreslerinize Mail Gonderilecek

Ortak Kampusun Hediyesi

.Tk Alan Adı

Nasıl Çalısır

Üyelerimiz Diyerlerin Üyelerimizin Web Sitelerine Girer Ve Sitede 3- 5 dk Zaman Gecrir Bu Zaman İcerisinde Reklamlardan Bir tanesine Tıklar
Bu İşlem 1-2 Günde Bir Tekrarlanır

Kazanç

Tık Basına 0.05 Kazanıyorsanız
Günde 100 Kişi Tıklasa : 5 Lira
Aylık 150 Lira
Üye Sayısı Artıkca para Kazancıda Artar

iletişim : [email protected]

Forum : http://ortakkampus.yetkinforum.com/reklam-f45/ortak-kampus-reklam-grubu-t758.htm

HEADMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pilli gibi sitelerde yazı yazarsan giderin de olmaz kazandığın para haram da olmaz.

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Pilli ? Ne Alaka Ben o Sitenin Reklamlarını Kaldırmak Ve Alan Adı Almak İcin Para Harcadım Gider YOksa AL Sana Gider

Thotha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İslam dinine inanıyor ve bu işe haram değil diyorsanız, ben müslüman değilim...

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadaşa şunu sormak isterim.
Kendisi acaba bir firma kursa google reklam verse ve verdiği parayla yaptığı reklam ile onun yaptığı gibi birileride onun reklamlarına tıklasa parası boşa gitse acep sövermi yada vatan sağolsun mu der?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaptığınız etikliği ayaklar altına alma...

Hani sitene pop up açarsın , spam yaparsın bi nebze ama bu bambaşka bir saçmalık ve boş uğraş.Google bunları aşalı yıllar oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5