İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam harici para kazanma yolları...

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Varsayalım güzel bir sitemiz var ve hit yönünden de sorunumuz yok. Ama bu siteye reklam almak istemiyorsunuz, Google gibi temiz ve basit bir tasarım istiyorsunuz. Sizce, reklam almak dışında, para kazanılabilecek başka yollar varmı? Veya başka bir deyişle, site sahipleri yaşayabilmek için sitelerini reklama boğmaya mecburmu?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,

Elbetteki mecbur değiller.Hizmet, servis ve ürün satabilirler mesela.

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba astraler;
Seni gördüğüme sevindim. Bilemiyorum... Kendi özgün tasarımımızı bozmadan, reklam, ürün, promasyon'a girmeden yani açıkçası sitelerimizi sanal Mahmut paşa'ya çevirmeden de, masraflarımızı çıkarmanın bir yolu yada yolları olmalı diye düşünüyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
peki buraya kadar düşünüyosunda gerisini niye getiremiyosun?
yanlış anlama ters konuşur gibi oldum ama başka bir yoluda yok bunun.Google bile artık reklam işine döndü ki adam bilgide satabiliyo ;)
tüm bunlar bana uymaz dersen eğer başka bi yolu yok...
kısaca...
bişey satman lazım, illa m.paşaya döndürmene gerek yok ;)

I

iyiyureklim

Misafir
Uranus

şimdi şöyle düşün

Sitende Sohbet bolumu varsa iyi userin varsa aylık kira alabilirsin adamın serverine ayarlarsın sohbetini para kazanırsın.

Cep melodi gibi bir bolum açarak hem sitenin içerigini geliştirip hem para kazanabilirsin.

yeşilkart icin ise en az text link yani karşılıksız kimse sana para vermez ya banner,site yada irc linki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5