İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam İçin Bi Yardım Edermisiniz ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar nereye yazıyım bilemedim bende buraya yazdım yalnış yerse taşınırsa ii olur
şimdi bende bi site var ve hiti tekil 1000 i geçti diyebilirim ama sitede sadece resim var ve resimlerde ünlü kadınlar,film yıldızları,şarkıcılar ve gece klüplerinden fotolar var
esreklam ı kullanıyordum ama oda sponsorlarla bi sorun yaşamışmı öle bişey olmul reklam yayınlamayı kesti.
şimdi böle bi siteye google reklamı koysam olurmu yada domain parking olayı yapsam ve belli saatlerde parka koysam ama türk hiti sayan yer varmı bilmiyorum,son olarakta normal reklam mı yoksa arkadaşlık sitelerinin ortaklı sisteminimi kullansam bi yardım ederseniz site aylık trafik limitini aşmak üzere ve cepten para yiyen bi site istemiyorum hitte 1000 olmuşken ne yapmalıyım daha önce sadece google kullanıyordum diğer sistemler ne getirir ne zamanda getirir yada ödermi bi yorum yaparsanız minnettar olurum
şimdiden teşekkürler

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda ortaklık sistemlerini deneyebilirsin;

- Katreklam
- Xkalp
- Tavla sponsorları
- Garanti arkadaş gibi sistemler içeriğinle uygun reklamlardır, kazanç elde edebilirsin.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site profili arkadaşlık reklamı için uygun gibi duruyor. Önceki türde reklamlar alabileceğin esreklam dışında da birkaç yer var onları da araştırabilirsin. Ben şahsen jenerik bir domain yoksa parking olayını sevmem, tercih meselesi.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ile kazanmaya devam edebilirsin. Kaldırmanın özel bir sebebi mi var?

Diğer ortaklık sistemleri için :
http://forum.iyinet.com/ortaklik-programlari-affliate/

işini görür sanırım. Kolay gelsin. Bol kazançlar.

bu sitem zaten daha 20 günlük falan bunda hiç google reklamı denemedim neden dersen acıkcası banlanmaktan korktum sitede kadın fotoları üzerine olduğu için terettütte kaldım

arkaşlık olarak randevu kullanıyorum 225 tık a 1.72 vermiş yani az önce baktığım istatistik öle söylüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5