İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam izle kontör kazanma fırsatı(birebir denenişdir kontör alınmışdır)

psiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar buzamana kadar hertürlü internetten kazandıran sistemleri inceledim denedim kimiden para aldım kiminden alamdım şuanad burada yazamakda olduğum reklamekrani.com sitesinden 2 defa olmak üzere 25 kontör aldım ve sizlerlede paylaşmak istedim sistemi.
Reklam Ekranı Nedir?
reklamekrani.com, genç ve dinamik yapısıyla 2007 yılından bu yana led display ekranlarını Türkiye pazarına sunan Ledvizyon ile kurumlara teknolojik altyapı ve teknik destek hizmetleri veren PBS Bilişim Danışmanlık şirketlerinin çözüm ortaklığı ile yaratıldı.
reklamekrani.com, reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu özgür mecra açığını kapatarak, hem tüketicilere hem de reklam kazandırabileceğine inanıyor ve veren firmalara en üst düzeyde fayda sağlayacak ortak bir platform sağlamayı amaçlıyor. Reklam verenleri ve reklam izleyicisini etkileşimin en yüksek olduğu mecrada buluşturarak sektöre büyük bir ivme %100 izlenme garantisi veriyor.
Reklam verenlere tam 12′den vuracakları hedef kitlelerini, reklam dönüşüm bilgilerini ve ticari faaliyetleri için kullanmaşansı yakalayacakları üst kalite raporları bulacakları bir mecra sunuyor. Kullanıcılara izledikleri reklamlar karşılığında diğer portallardaki gibi kazandıkları kontör, dakika, puan ya da hediyeleri almak için aylarca beklemeyecekleri, reklam izleme oranlarına göre bazen gün içerisinde, bazen de bir iki gün içerisinde hemen yükleyebilecekleri bir ortam vaat ediyor.
Arkadaşlar birebir reklam izleyerek 2 sefer 25 kontör kazandım ve istedğim hattan verdiğim numaraya kontörler gelmişdir.
Üye olmak isteyen arkadaşlara altta benim referanslinkim var bu linkden üye olursanız bana faydanız olur olmak istemezsenizde sorun yok.

www.reklamekrani.com üye ol anında 5 kontör kazan tıklayın

Alıntıdır.

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 kontörü ne kadar günde kaç izleme veya tıklama karşılığında kazandığını yazsaydın daha aydınlatıcı olur du sanırım. Yoksa sen de sadece refle mi kazandın?

psiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izleme başına en düşük 0.25 kontör veriyor bazen 0.50 ref başına şu an 2 kontör veriyor gayet iyi bence tavsiye ederim.

A

a.ışık

Misafir
Bu, yukarida bahsi gecen sitenin direkt adresi yok mudur peki? Sadece ref.li url vermissiniz, her kayit olandan 2 kontor kazanmak zorunda misiniz? Kayit olanlara mecburmuslar gibi bir yol vermissiniz, sizce bu ne kadar etik yada adildir??

psiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu, yukarida bahsi gecen sitenin direkt adresi yok mudur peki? Sadece ref.li url vermissiniz, her kayit olandan 2 kontor kazanmak zorunda misiniz? Kayit olanlara mecburmuslar gibi bir yol vermissiniz, sizce bu ne kadar etik yada adildir??

arkadaşım önce şu yazıyı düzgün oku aşağıdaki gibi bir ibare kullandım kimse üye olmak zorunda değil.

Üye olmak isteyen arkadaşlara altta benim referanslinkim var bu linkden üye olursanız bana faydanız olur olmak istemezsenizde sorun yok.

yinede ref siz üye olmak istersen link in üzerine gelince site adresi yazıyor üşenmede elini yorup yaz linki gir üye ol etik kelimesinin anlamını öğren sonra bana öğret ;)

psiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün 25 kontör daha yüklendi hattıma tavsiye edilir ;)

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
psiko keşke biraz tüyo yazsaydın.Mesela fake ad soyad girebilir mi falan?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi