İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Kardeşliği Kuralım Hep Beraber Kazanalım(Herkes birbirinin reklamlarına tıklas

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Kapatılmıştır. Daha fazla ısrar etmiycem. Para kazanmak istemiyorsanız siz bilirsiniz. Zaten diğer forumlarda aynı konu pozitif karşılandı ve devam ediyor. Çok bilmiş arkadaşlar bi tarafına kına yaksın.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu konuyu gören ve sitenize reklam veren firmalar sizce hesabınızı kapatmaz mı ?

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle dikkat edilmesi ve yapılmaması gereken bir uygulama..
Kazanç ne olur bilemem lakin BAN garanti..

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görmezler hocam adamların işleri güçleri yokta forumlara girip reklam kardeşliği kurulmuş mu onu mu takip edecekler. Koskoca firmalar zaten. Adamlar kazandıkları paranın yanında bizim paralar çerez para kalır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ne demek görmezler.
Ben bir kaç firmaya haber verdim bile.Hesaplarınızı inceleyecekler.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Reklam kazancı konusunda dikkatli olmak gerekiyor, onlar görmese bile haksız kazanç elde etmiş oluyorsunuz, bunun hırsızlıktan farkı ne? Sırf bu şekilde kazanç elde etmemek için siteme tık başı reklam almadım hiç

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım hiç bir şey olmasa kötü niyetli kişiler sizi şikayet eder.. Heyecanınızı bölmüş gibi olmayayım ama olay budur... Neticede açık bir ortam burası.. Bak şimdi misal ben yazıyorum Gogıl'a:) Şaka....
Bol kazançlar dilerim.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler konu baltamayalım lütfen. Dükkanın önünü kapatmayın :D Arkadaşlar bu firmaların birçoğu birçok arkadaşımızı haksız yere banladılar. Örneğin adsense beni 28 dolarda banladı ve sebebini sorduğuma söylemedi. Ben burda grup oluşturup banka soyalım demiyorum. Zaten kuruşlarla oynatıyorlar bizi. Bazı tıkları saymıyolar. Belli bir yerde banlıyolar. Banlana kadar tıklanan reklamlar için reklamverenden para alıyorlar. Ama yayıncıya koklatmıyorlar. Burda 100 kişi reklamlara tıklasa aylık 120 tl kazanacaz. 120 tl ergenler için iyi para ama. Büyükler için iyi para sayılmaz. Reklam firmaları için çerez parası sayılır. Bizi sebepsiz yere banladıklarında başvurabileceğimiz herhangi bir yer yok. Şu reklam firması beni banladı ödeme yapmıyor diye savcılığamı başvucaz. Hem öyle başvurabileceğimiz bir makam olsa ne olacak.(evt bilişim suçları) Çeşitli bahaneler uydurabilirler. Aynı ip den 2 kez tıklandı, kural ihlali, vs gibi. Ben her ip ye birkez gösterecek bi kod mı hazırlayım onun için :D

bhdrsrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar akıllı olun tık bası ısı bırakın üyelik bası ödeme yapan firmalrla çalışın herkes bırbırıne uye olsun aylık 600-700 garantıleyın

kalmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne arkadaş ya. Hayatınız da hiç reklam verdiniz mi siz? Reklam ne için verilir? Bu adamlar neden para veriyorlar size hiç düşündünüz mü? Şuan benim gözümde 3 kuruşa tenezzül eden bi hırsızdan farkınız yok. Çoluk çocuksanız gidin parklarda oynayın. Bu işler size göre değil.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne arkadaş ya. Hayatınız da hiç reklam verdiniz mi siz? Reklam ne için verilir? Bu adamlar neden para veriyorlar size hiç düşündünüz mü? Şuan benim gözümde 3 kuruşa tenezzül eden bi hırsızdan farkınız yok. Çoluk çocuksanız gidin parklarda oynayın. Bu işler size göre değil.

kardeşim kullandığım reklam firmasında teşvike izin var. hepsi buradayı da deneme amaçlı ekledm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5