İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REKLAM MATİK arkadaşlarım ödemesini aldı.Şuan en güvenilir rahat para kazanma yöntemi

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR MÜTHİŞ BİR PROJEDEN BAHSETMEK İSTİYORUM..

iş arkadaşımın(35 LİRADA) yakın arkadaşı sayesinde öğrendiğim ve hep beraber üye olup birde paranın geldiğini görünce (50 ytl)deneme amaçlı parasını çekti heyecanlandık tabi..bu güne dek o kadar sistem içinde ezilip vaatlerin tutulmayıp bir çoğunun fazla vakit alarak yaptığı işi kendi kelimelerimle sizlerle paylaşmak istedim umarım faydalı olur.

MALUM BÜYÜK TEKNOLOJİK FİRMALAR ÜRÜNLERİNİN LANSMANINI İNTERNET,RADYO,DERGİ,TV.SPONSORLUKLAR ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİP HEM DESTEK HEMDE TANITIMLARINI YAPARKEN REKLAM MATİK SİSTEMİ BU FİRMALARLA BİRE BİR GÖRÜŞÜP TV.RADYO.DERGİ...VS para ödeyeceklerine NORMAL BİZİM GİBİ KULLANICILARA REKLAMLARI VE ANKETLERİ BAŞINA ÖDEME YAPIYOR..

ÖDEME ALAN ARKADAŞLARIM MEVCUT GÜNDE 20-40 LİRASI ARASI KAZANÇ SAĞLANABİLİYOR. NETTE VAKİT GEÇİRDİĞİNİZ ZAMAN DİLİMİNE BAĞLI OLARAK
CANON
MİCROSOFT
NİSSAN gibi firmaların reklam videoları ve reklam filmiyle ilgili anketi var.. Videoların içinde yazan kodu altındaki kutucuğa kayıt ettiğiniz zaman video başı 40-50 kuruş gibi para kazanıyorsunuz.

Ayrıca profil güncelleme,arkadaş davet etme ekstre 2 şer lira kadar para kazanırken davet yoluyla sizin referans linkinizden üye olan arkadaşınızın yaptığı işlemden bile davet eden üye kazanıyor. Böylece SPONSOR firmalar direk bizlere ulaşırken tv.-radyo-dergi veya sponsorluk aktivitelerine vereceği paraları direk bizlere kazanç olarak döndürüyor.

Reklam - İzle - Kazan

ReklamMatik; Reklam filmlerini izleyerek para ve hediyeler kazanabileceğiniz yeni ve benzersiz bir platformdur.

izlediğiniz reklamlardan para ve hediyeler kazanmak istiyorsanız bu topluluğa katılın!
DÜZ LİNKİ

www.reklammatik.com

İŞDE BENİM REFERANS LİNKİM;

Referans link :
http://reklammatik.com/member_main.php?page=new_member&refererid=9572c9cc9e1ac8096892c6df6cdfb17a

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Forumda kalin yazi yazilmayinca daha hos oluyor.
Ayrica bu kadar uzun bir yazi ile tavsiye ettiginiz firmanin odemesinin bir goruntusunu koysaniz daha amaca uygun olurdu. Uzun tavsiyedense, dekontun goruntusu daha tatminkar sonuclar cikarirdi.

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda kalin yazi yazilmayinca daha hos oluyor.
Ayrica bu kadar uzun bir yazi ile tavsiye ettiginiz firmanin odemesinin bir goruntusunu koysaniz daha amaca uygun olurdu. Uzun tavsiyedense, dekontun goruntusu daha tatminkar sonuclar cikarirdi.

Uyarılar için teşekkür ederim daha dikkatli olucam. ekran görüntülerini arkadaşımdan da alır gönderirim buraya.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duydum fakat üye olmamıştım. Şimdi yeni fırsatım oldu. Bakalım dediğin kadar güvenilir mi? :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla sanırım 13 tane reklam gördüm ben tanesine 32 puan veriyo bu da 32 bin lira, anket manket doldurup oy verirseniz 8 puan daha yani bi reklam ortalama 1.5 dk sürse 40 bin lira alıyosunuz. günde 20-30 dk ya 400 bin lira alacaksınız maksimum, 50000 puana ulaşmak için en az 4-5 ay gerekli ki 50 milyon alasınız. valla çok uzun vadeli bişey gözüküyo uzaktan yakından inceleyemedim.

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dün akşam üye oldum şu an 4200 puanım var ama dün akşamdan beri yeni reklam çıkmıyor.

ilk etaptan sonra ancak alt uye toplayarak puan kazanabilirsiniz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nası 4200 puan var 2500 i zaten profil güncellediğinde veriyor sanırım.. değil mi?

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam izleme: 352
değerlendirme: 88
ilk üyelik: 500
alt üye: 594
profil : 2500

bu arada 4200 yazmıştım ama 4034 imiş

A

a.ışık

Misafir
çok iyi güzel arkadaşım da, o 3kağıtçı herifler artık ref'leri saymıyorlar sanıyorum..
çünkü bir başka webmaster forumunda(r10) haklarında çok yazılıp çizilenler var ve
bu durumdan mağdur olan kimseler var. uzun bir süredir altüyeleri saymıyorlar malesef.. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5