İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam olayına taktım:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir çok siteye reklam verdim. günlük tekil hit şu an 4-5 bin civarında. bazen 6 bin vuruyor. çoğul hit 20.000 civarında. ama bu beni pek tatmin etmiyor açıkçası.
çok acele ediyorum farkındayım ama şöyle günlük 50-60 bin tekil hit hedefliyorum yukleyelim.com için.

önerilerini olurmu acaba? mesela gazeteler.com sitesine reklam versem geri dönüş iyi olurmu?
yoksa google'ın sayfaları indexlemesini beklemek dahamı akıllıca iş..
henüz 15-20 günlük site..300 e yakın sayfası indexlendi. çok hızlı indexleniyor. bende şaşırdım.

yani bu hedefe ulaşmak ne kadar zaman alır sizce? ( günlük 50-60 bin tekil )
Mynete mi reklam versem ne yapsam:D
bilsem günde 5 bin hit göndereceğini, onu da yapacağım ama tam emin değilim..

geçen senelerde mynete reklam verdim. ( orta boy banner ). günde 500 hit gönderiyordu. çok sinir ettiler beni

o yüzden bu banner reklamlarını açıkçası pek benimsemiyorum.

mail reklamı yaptırdım 4-5 sitede, onlar güzel geri dönüş yaptı gerçi ama nereye kadar mail reklamı..

iyinete reklam verecektim. sıra beklemek lazım diyor. kayıt yaptırmak istedim ama bekleme olayı kastı. onu gelecek ay yapacağım inşallah

bir kaç öneri alırsam sevinirim. tüm önerilere açığım

teşekkürler

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkdreams.com için hiçbir yere reklam vermedim. Google`ı bekledim. Yaptığım link değişimleri sonucunda şu an 118.000 sayfam indexli ve günlük hitim 8.000`i düşürmüyor. Yerinde olsam Pagerank değeri yüksek olan sitelerden link almaya çalışırdım. Örneğin Pr : 7 3-4 tane siteden direk link alsan.İlerleyen zaman içerisinde sana bu iyi bir hit olarak geri döner(google sayesinde).

Saatlerdir uykusuzum surçi lisan ettiysek affola :D

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı forumlarda çok fazla var link alan prsi 6-7li siteler var.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten 15-20 günlük ise google'dan pek bir şey bekleme. %70 ihtimalle sandbox'a girersin o kadar karşılıksız link olduğu için bu kadar kısa sürede. bu da 8 ay demek.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2-3 sene önce Pageranka göre google de sıralama vardı Artık YOK. Önceden Öyle yapıyordu. Ama baktıki pr değeri yüksek yerlere reklamla para veriliyor ve dandik siteler ilk sıralarda çıkmaya başlayınca google sistemi değiştirdi. Pagerank olayına Çok takılmayın.

A

Airborne

Misafir
Hevesini bölmek istemem ama Sandbox a girmen yakindir ve 7-8 ay google dan uzak kalacaksin demektir bu

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyide ben siteye meta tag bile eklemedim. seo yapmadım. hiç bir şey yapmadım. title bile sadece " yukleyelim.com ".. sadece 3-4 PR4 siteye link attım ve 2-3 PR5 siteye linkledim. o kadar. ki bu siteler benim konu ile alakalı siteler. alakasız site değil yani
nereden çıktı bı sandbox şimdi :D
sizin bu söylediklerinize göre hiç link atmayalım, kimseye reklam vermeyelim, siteyi açıp öyle bırakalım?
böyle şey olmazki

O

OyunAlemi

Misafir
reklam verirsen googleden gelen 20 25bin hitimi sana ayırabilirim yani dönüşümü 5 ila 15bin arasında olucaktır

E

E-Yazilim

Misafir
Arkadaşların dediği gibi google için çok erken şu anda siten.
Şahsi fikrim Bir süre beklemelisin google'dan hit almak için. Tek yapabileceğin reklam ile hit almak ve bookmark olabilecek bir site olmaya çalışmak.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google için en az 1 sene ayırdım. 1 sene birşey beklemiyorum zaten. ilk etapta amacım siteyi tanıtmak zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5