İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Piyasasini Ağlattiniz şimdi Bende Sira!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamınızı Yapılım uygun fiyatlarda.

komsu.net 468x60 ana sayfa üstü aylık sadece 30 YTL!
sevgimol.com 468x60 üst kısım tüm sayfalar aylık sadece 30 YTL
hazirsozler.com üst 468x60 tüm sayfalar aylık sadece 10 YTL
sevgimol.com ana sayfa pop-up aylık sadece 40 YTL
komsu.net/mp3 sayfasında pop-up aylık sadece 15 YTL
hazirsozler.com tüm sayfalar pop-up aylık sadece 30 YTL

VARMI ÖTESİ?

iletişim için özel mesajlarınızı bekliyorum

iyi çalışmalar.

A

aSKa

Misafir
komsunet hadi gelde alma bende yıllık 20 milyon not:şaka diil cok cittiyim ilgilenenlerin msn den yada [email protected] mail adresine mail atmaları rica olunur günlük tekil hitim 200 civarında

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla herzaman prensiplerime sahipt cıkmayı çalışıyorum özellikle reklam konusunda biraz katıyımdır yani aşaı derecede bir indirieme gitmem söz konusu olmaz yani 5 ise ancak 4 olur yani 3-2 olması imkansız diyaceklerki para olsun önemi yok diye düşünen olabilri ama ben yapmam yani boş durucagına 1-2 kruş kazanalım diyen cok..

A

aSKa

Misafir
valla kardeş onu bunu bilmem senelik reklam 468-60 en üst tüm sayfalar dönüşümlü olarak iki bannerle yaytınlancak 20 milyon piyasayı alt üst etmek ben buna derim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw yan, bu reklam verende kesin hiti 100-250 falandır yanı ona göre dogaldır ama 2000-4000 hiti olan sanmıyorum o fiyata rekalma lsın yıllık

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle söyliyim benim düşüncem senin düşüncene saygılıyım sen sadece download sitelere user cok kazazndırırsın ben her siteye birşeyler kazandırırım yani hit ve içerik en önemli madde içeriğine göre reklam alırsan o kadarda kazandırırsın reklamı verene vede bu reklam dewam eder. yanlışmı diyorum şimdi senin siteye sohbet sitesi veya eglence sitesi reklam verse benim düşüncem kazandıramassın ama bana mp3 eglence sohbet sevgi-aşk içerikli download siteleri verse ben o kişiye bu fiyatın daha fazlasını kazandıracağıma inanıyorum. ben sadece trdownload.org için konuşuyorum.

Demek istediğim Benim Fiyatım Benim Sitelere göre yarı yarı fark var normal fiyatın yarısı demektir.. ben o fiyatlardan daha aşağı düşemem.

A

aSKa

Misafir
doğru haklısın ama mp3 veya benzeri sitelere veya toplistveya ling sitesi türündeki sitelere iyi ziyaretci yolluyorum

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"doğrudur" Yani bu konuyu açarken bu amaca göre o başlığı koyuyorum.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aSKa' Alıntı:
komsunet hadi gelde alma bende yıllık 20 milyon not:şaka diil cok cittiyim ilgilenenlerin msn den yada [email protected] mail adresine mail atmaları rica olunur günlük tekil hitim 200 civarında

aSKa komsunetin siteleri ile kendi siteni aynı kategoriyemi koyuyorsun ? tekil hitin 200 demişsin ve 20 ytl demişsin.. komsu.net in sitelerinin hiti minumum 5000 tekil ve istedigi ücret gercekten piyasanın cok cok altında ve resmen dalga gecer gibi adamın actıgı mesaj reklam a musteri deil de baltalamak icin mesaj yazmışsın. Bu zihniyet oldukca biz ilerleyemeyiz bunu daha oncede belirttim.. Madem reklam alıyorsun kendine bir başlık ac ve orda ver fiyatı boyle gereksiz mesajlar yazma!.

komsunet fiyatlarin cok düşük kardes bu fiyata reklam verecek bulursun aSKa gibilerini dikkate al dewam et sen.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi işe emek verdiysem karşılığını almak zorundayım kusura bakma kardeş sen emeğini çok ucuza satıyorsun. belki protesto ama terlemenize yazıktır.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar doğru diyosunuz ama şu açıdan bakın.

tekil hitim extremede 30 bini geçti. birçok kişiye sordum 300 iste dediler popup için. tamam dedim bir hafta bekledim veren çıkmadı. hatta dalga geçenler oldu. tamam dedik 250 olsun gene aynı 200 yaptık hala aynı 160 yaptık satıldı. sonra piyasayı düşürdün falan dedi herkes:) (hatta 160 a çok diyenler bile oldu)

şimdi ben mecbur kaldım yoksa satamayacağım ki sitenin masrafları çok fazla. bundan öncede aynı konu oldu o zaman herkes kızmıştı piyasayı yerlere aldın diye.

aslında onlarda haklı mesela reklam verecek adam beni örnek gösterip az ödemek istiyor.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu piyasayı düzeltmek için webmasterler birbirlerine yardımcı olmalı ben şimdi bu fiyatları verdim ve bana gelicekler reklam isticekler ama diğer webmaster kazanamıcaktır. O yüzden birlikte olmamız lazım tabiki yaa ona vermiyoprlarsa ben napıyım diyebilirsiniz ama aynı düzeyde reklam fiyatlarını sunalım karşı tarafın masraflarınıda düşünelim lütfen ben kazanmıyorum değil ben başka webmasterler için diyorum. BİRLİK BERABERLİK OLMALIDIR. düşüncem Şimdi reklam veren kazanıyor neden derseniz diyosunuzki pop-up reklam 160 mp3 sitesisn hitin 20.000 lerde yapabilirsin nede olsa mp3 sitesisin userin azalmaz aksine yükselir cunku mp3 download siteleri demek istediğim KARŞI TARAFIDA DÜŞÜNMEMİZ LAZIM yanlış anlamayın ben kendi açımdan demiyorum ben kazanıyorum sadece sohbetten iyi para kazanıyorum ben mezut sen bilirsin ne kadar kazandığımı ayriyetten logomelo cep oyunları vs ben kendimi kurtarrırım saten hosting sponsorlarım var bi masrafım komsu.net e olursa oluyor kısaca BİRLİK BERABERLİK OLMALIDIR.! adamın hiti 3000 bu adam neden para kazanmasın bu kadar cabayı göstermiş neden masraflarını karşılayamasın yani herkez kazansın herkez mutlu olsun bu yüzden Turk internetçilik öldü. kazanan varsa tasarımlardan scriptlerden kazanıyor artık

İYİNET YÖNETİMİ ARTIK İYİNET ALTINDA REKLAM PİYASISINA EL KOYMANIN ZAMANI GELDİ SİZ FORUMDA WEBMASTERLERİ TUTMUŞUNUZ WEBMASTERLER SİZE GÜVENİYORSA HİTE GÖRE FİYAT BİÇELİM YANİ

TÜRK İNTERNETÇİLİK ODASI AÇALIM HERKEZ KAZANSIN DİYORUM.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
açıkcası bubu iyinetin yapabileceğine inanamıyorum.

bu iyinet vs. değil hostbul gibi kendilerini kanıtlamış ve sadece bu işi yapacak kişiler olmalı.

peki daha önce kurulmadımı defalarca kuruldu ama pek sallamadı kimse.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
açıkcası bubu iyinetin yapabileceğine inanamıyorum.

bu iyinet vs. değil hostbul gibi kendilerini kanıtlamış ve sadece bu işi yapacak kişiler olmalı.

peki daha önce kurulmadımı defalarca kuruldu ama pek sallamadı kimse.

şahsım adıma soyluyorum ben sallamam. neden diyecek olursan oyle bir sistem olmaz cunku burdaki webmasterler bi yere baglı deil yada bi vergi vermiyorlarlar kazanclarından.. limit belirlemek kimseye düşmez.. alıcı ve satıcı arasındaki diyaloga baglıdır bu..

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
bende katılıyorum sana zaten o yüzden sallanmadı geçmiştede :)

bu olay ancak şu şekilde olur reklam vereceklerle alacakları bir araya getirirsin. adam hitini ve ayrıntıları fiyatı yazar kabul eden alır.

buda zaten şu anda forumda olan şey:)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
bende katılıyorum sana zaten o yüzden sallanmadı geçmiştede :)

bu olay ancak şu şekilde olur reklam vereceklerle alacakları bir araya getirirsin. adam hitini ve ayrıntıları fiyatı yazar kabul eden alır.

buda zaten şu anda forumda olan şey:)

aynı sekilde dewam dostu ne demişler arayan mevlasınıda bulur belasınıda..

komsunet kardesimede musteri cıkar üzülmesin.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa müşteri cıkmasına cıkıyhor mezut ama cok ucanlar var o yüzden demek istiyorum efet biraz saçmaladım öyle bişe olamaz o anda gelen bi mesaj kusura bakmayın neyse herkez yoluna :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5