İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam seçenekleri.

L

linkarama

Misafir
Reklam alanlarından bazılarının boşalması nedeniyle yeniden teklif sunuyorum.

Www.LinkArama.Net/reklam.php adresinden ayrıntılara bakabilirsiniz.

Günlük tekil ve çoğul hitler

Webservis : 19000 ortalama tekil - 62000 ortalama çoğul
Awstats : 24900 ortalama tekil - 75000 ortalama çoğul.

Ortalama giden hitler:

Şu anki mevcut bannerlara Ve textlere göre : Text alan 300 ile 870 arası gitmiş. sponsor panelinden bakıyorum. %99 dogru saymıştır.

Sagdaki kayan banner 2500 ile 3000 arası değişiyor.

Msn kısmını hiç denemedim .

En üst kısım hala dolu.

Herşeyi açıkça yazdım. Şu ana kadar reklam aldıgım 6 siteylede sorun cıkmadı.

Saygılarımla...

A

aliozen

Misafir
yuh sana kardeşim gerçekten. bir bakayım dedim neymiş bu linkarama.net 38 tane popup çıktı. Bilgisayarın içine etti. neynet diye bir yere de sabitledi exploreri. Değiştiremiyorum da. İstediğim sitelere de girmiyor. yazıyorum şuraya git diye www.neynet.com/haber.com vs vs çıkıyor.

nasıl düzelir bu söylesene? neynet yapmak zorunda mıyım ben anasayfayı ne biçim saygısızlık bu ayıp ayıp...

A

aliozen

Misafir
gerçekten de çok kaliteli sitelermiş... Fazla bir hitin yok. O hitlere de nasıl ulaştığın belli oldu doğrusu. Senle msn de de konuşmuştuk galiba biz.

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin kardeş küfür etme hakkım var mı bir kere de olsun... Ben de neynet te takıldım... linkçiiii yuhhh sana yuhhh, inşallah satamazsın bu reklamlaı da patlar elinde.

A

aliozen

Misafir
beyler biri yardım edebilir mi nasıl düzelecek mu explorer? açılışsayfası olarak çıkıyor bu zımbırtı. İnternet seçeneklerinden de değiştirilmiyor. O bölüm silik yazı ile yazılmış müdahele edemiyorsun... Bir yardım!!!!!

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ali kardeş başlat>çalıştır>regedit

yaz çıkan menuda üstte ara var oraya gir ver neynetin sitesini yaz. Çıkan yerden sil düzelir. Eh işte bu sitenin kalitesi de bu kadar. Kendini kurnaz sanan adamın teki işte

L

linkarama

Misafir
1.si benim sitemde popup yok. çıkıştaki toplist hariç
2. si dialer ve virüs yok.
3. sü neynet benim değil. üye oldugum toplistten bulaşmıştır.
4. sü www.linkarama.net/hit.JPG istatistiğim
5. si www.linkarama.net/linkarama.exe ile virüsten arınabilirsin
6. sı küfürden başka birşey bilmezsin. sanal alemde atıp tutarsınız zaten
7. si 8 . senem bitiyor internet aleminde. daha dünkü çocuklar bana laf sokmaya calısmasın

msn de google için yalvardıgın günleri unutma aliözen

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet aleminde ne kadar bulunduğun değğil ne kadar bir şeyler kaptığın, kavradığın önemlidir. Seninde neler kaptığın belli. Kimse sana laf falan sokmaya çalışmıyor.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede içerik yok?

yada ben bulamadım :(

sitedeki içerik hakkında bilgi verirmisiniz?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lütfen forum içerisinde tartışma yaratmayınız.
Özel meselelerinizi pm yolu ile hallediniz.

Aksi taktirde konu kilitlenecektir. Reklam veren olur, sorusu olur diye şimdilik konu açık kalsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5