İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Takip Dosyası (Excel)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Basit bir reklam takıp dokumanı yaptım,
Kuçuk sıtesı olanalr veya program fılan kullanmayanalr için gayet ıdeal ve kullanışlı :)

Nasıl Kullanılır :

Reklamı aldığınız gun yazıyorsunuz,
başlangıç tarıhı sadece gostermelıktır, bıtış tarihini gunun tarıhınden esas almkatadır, Size kaç gun reklam kaldığını otomaık her gun gosterır,

Kısacası her sabah bılgısayarınızı açarken bır tıklarsınız bakarsınız kımın kaç gun reklamı kalmış olay bu :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok güzel işime yarıcak gerçekten :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tarz excel tabanlı veritabanları nasıl yapılıyor biri forumda anlatsa aslında her işimizi excelden halledebiliriz :)

teşekkürler bu arada

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu tarz excel tabanlı veritabanları nasıl yapılıyor biri forumda anlatsa aslında her işimizi excelden halledebiliriz :)

teşekkürler bu arada

hakkaten yaa..bi aralar bi forum vardı sırf oifs uygulamaları ile alaklı bi dünya döküman vardı...şimdi yok öyle bişi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle arkadaşımıza paylaşımı icin teşekkür ederim. Konu hakkında bihaber arkadaşlarımıza ise nasıl yapmış diye düşünenlere ise ;

Bitiş Tarihi - Bugünün tarihi = Kalan Gün

Bütün formul bu, bugünün tarihini ise =TODAY() ile almıstır.
Buda ek bilgi olsun, bende yapmak isterim diyenlere :p

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim bahsettiğim bu tarz basit şeylerle değil. veri tabanları
örneğin iki tane .xls oluşturuluyor
biri veritabanı görevi görüyor.2 tane form oluyor, 2 ayrı xls de..

1. excel dosyasında form doldurulup belirtilen tuşa basınca direk ikinci xlsde kayıta alınıyor.

Umarım anlatabildim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5