İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam vereceğim.. Popup veya Banner

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir forum sitesi açtım. Bununla alakalı reklam vermeyi düşünüyorum, 1 hafta içerisinde. 3000+ sitelerinde yayınlayacak arkadaşlar fiyat teklifini ileti yollarlarsa sevinirim. Kafama yatan hit'in temiz olduguna inandıgım bir çok siteye reklam vereceğim. absürt, mp3, marez kabul etmiyorum. Pm ile cevap vereceğim, ileti kutumun dolu olması durumunda;

[email protected]

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam vereceğiniz sitenin adresi nedir acaba ? Tesekkürler

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm'lere cevap verildi. Daha detaylı bir açıklama yapayım, Tanıtım ve hit amaçlı reklam veriyorum. Bazı arkadaşların 10000+ hit'li sitelerini geri cevirdim beni yanlış anlamasınlar lütfen. 10000 hiti olan bir siteye reklam vermektense
+-3000 hiti olan 3-4 siteye reklam vermek daha cazip geliyor :) Reklam yayınlayacak arkadaşların tekliflerini hala almaktayım..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site düzenlemesi yapiyorum, simdilik ekledigim arkadaşlarla calisacagim kısa süre içerisinde.. Reklam vermiyorum verecegim reklamların süresi dolana kadar (minumum 1 ay), Ilginize teşekkür ederim.
Not : Gamend pm gönderdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5