İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vereceğim

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam - Tavla download reklamıdır.

aradığım hit en az 5.000 , en fazla xxx.000 ( bütçede sınır yoktur )

her türlü siteye reklam veriyorum . ( spam ve marez sitelerde dahil )

sitesine reklam almak istiyen kişiler;

Site Adresi
Tekil hit
Sayfa gösterimi
Extreme kodu :
reklam yeri Reklam ücretleri...

pm olarak atsınlar.

not: 2 gün deneme yapılacaktır.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Deneme günlerinin ücretinin yatacağınıda belirtirsen iyi olur dostum çünkü bedava denemeyi kimse sevmez sanırım sende hak yenmesin diye veriyordun deneme günlerinin hakkını bende öyle yapıyorum reklam verdiğim yerlere :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aylarca bizim ekmeğimizi yiyip nankörlük yapma. Deneme süresinin ücretini vericeğimiz dediğimim herkesin parasını vermişimdir. Sen aylarca ekmeğimizi yedin sonrada gittin başka yere ondan sonra geri döndün şans verdik ve gunluk uyeye bakılıcaktı ki sana paran verilicek denilmedi o gün. Foruma boş boş mesaj yazıp zamanımı alma. Herkes işine baksın, beni tanıyan tanıyor.

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylarca bizim ekmeğimizi yiyip nankörlük yapma. Deneme süresinin ücretini vericeğimiz dediğimim herkesin parasını vermişimdir. Sen aylarca ekmeğimizi yedin sonrada gittin başka yere ondan sonra geri döndün şans verdik ve gunluk uyeye bakılıcaktı ki sana paran verilicek denilmedi o gün. Foruma boş boş mesaj yazıp zamanımı alma. Herkes işine baksın, beni tanıyan tanıyor.

Sen yeni gelmişin o işe ben sen yokken çalışıyodum. Sen geldin ne oldu;
Ortaklık sistemi bitiyor reklamları kaldır,
Seninle çalışmayacağız sitende çok reklam var,
Seninle çalışmacağız başka arkadaşlık sitelerinin reklamı var.

dien sen değilmiydin?

E herhalde kaldırıcam reklamları başka sponsorlara gidicem.
Sonra pop reklam vericem sana dedin tamam dedim. 1gün deneme yap dedin onada tamam dedim. 2. gün sorduğumda istatistiklere bakamıyorum şimdi reklam dursun nasıl olsa sana reklam vericez deyip 3. günde yetersiz deyip sallayan sen değilmiydin?

[tiryakiforum kusura bakma cevap yazmam gerekiyordu]

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen dediğin gibi ok uğraşıcak vaktim yok iyi çalışmalar. bazıları iş yapar bazıları laf yapar.

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı Almadan Hiç Kimse Düdüğü Çaldırtmaz Arkadaşım. Bi kaç kişi Piyasada Reklam Veriyoz Reklam Veriyoz Diye Dolaşıp Duruyorsunuz Tamam Buyrun Hit Buyrun Uygun Fiyat Dediğimizde Bahane Yokmuş Gibi yok hocam daha gormeden reklam vermeyi pek düşünmüyorum diyorsunuz. 1 gün reklamı Yayınlat 2. Gün istatisliklere bakamıyorum de 3. gün yetersiz demiyeceğiniz ne malum... oldu canım amele yok sizin karşınızda 3 kuruşa 5 köfte verelim. Ayriyetten Bu Şartlarda Reklam Çalışması Yapanları Kınıyorum ve Yeni Bir Dolandırıcılık Sistemine Yol Açtıkları için Uyarıyorum..

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı Almadan Hiç Kimse Düdüğü Çaldırtmaz Arkadaşım. Bi kaç kişi Piyasada Reklam Veriyoz Reklam Veriyoz Diye Dolaşıp Duruyorsunuz Tamam Buyrun Hit Buyrun Uygun Fiyat Dediğimizde Bahane Yokmuş Gibi yok hocam daha gormeden reklam vermeyi pek düşünmüyorum diyorsunuz. 1 gün reklamı Yayınlat 2. Gün istatisliklere bakamıyorum de 3. gün yetersiz demiyeceğiniz ne malum... oldu canım amele yok sizin karşınızda 3 kuruşa 5 köfte verelim. Ayriyetten Bu Şartlarda Reklam Çalışması Yapanları Kınıyorum ve Yeni Bir Dolandırıcılık Sistemine Yol Açtıkları için Uyarıyorum..

+rep
Deneme ücreti almadan deneme yapmayın. Eğer almazsanız sonuç nedense deneme sonunda olumsuz olur !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5