İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam vericem, 25-30ytl, 300+ hit...

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemin reklamını yapmak istiyorum. Banner veya link önemli değil, günlük 300+ hit gelsin sadece. 25-30ytl olabilir, daha fazlasına şimdilik gerek yok. Bu şartlarda reklam veren varsa, alttaki mailden bana ulaşabilir. Teşekkürler şimdiden...

[email protected]

European Media Guide
http://www.europeanmediaguide.com

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yok mu başka sitesine reklam almak isteyen? İstediğim ziyaretçi sayısı mı fazla yoksa düşündüğüm fiyat mı düşük? Alternatiflerinzi de iletebilirsiniz. Sonuçta amacım sitenin tanıtımını yapmak, kalıcı ziyaretçi sayısını artırmak. Önerilerinizi bekliyorum... Pm alamıyorum, msj sayım yetmiyor.

A

a.ışık

Misafir
msn de de konuştuğumuz gibi işte. günlük ortalama 50 hit gelecek sitenize
ve hergün düzenli olarak gelecek sitenize ziyaretçiler. üye sayımızda da düne göre
bir artış var, her geçen gün artacak bu böyle sabit kalmayacak elbette ki :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yok mu başka sitesine reklam almak isteyen? İstediğim ziyaretçi sayısı mı fazla yoksa düşündüğüm fiyat mı düşük? Alternatiflerinzi de iletebilirsiniz. Sonuçta amacım sitenin tanıtımını yapmak, kalıcı ziyaretçi sayısını artırmak. Önerilerinizi bekliyorum... Pm alamıyorum, msj sayım yetmiyor.

300 tekil hiti o fiyata kimse veremez. versede organik olmaz benden sana tavsiye..

X

Xman

Misafir
günlük 1500 tekil hiti olan siteme 1 aylığına 30 ytl den reklamını alaırım ancak günde kaç kişi tıklar onun garantisini veremem.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baranti hit için popup veya iframe tarzı bir yöntem kullanmanız gerekiyor
ama organik olmadığı için nasıl yansıması olur bilmemem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5