İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vericem

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkdaslar..

günlük 1000+ tekil hit ve üstü sitelere reklam vericem..

popup, banner, text link, hatta ana sayfaya canli radyo..
sitem www.mavifm.com seceneklerinizi ve fiyatlarinizi bekliyorum..

tesekürler..

S

sevdik

Misafir
slm

yabuka.net webservise gore 2000tekil+
bayanlar.net " " 1000tekil+

sohbet odalarımızın altına öylesine koydugumuz bir radyo var oraya canlı radyo koyabilir 468x60banner alabiliriz ilgilenirseniz mail [email protected]

yada burdan yazabilirsiniz

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Baran arkadaşım
3 gündür bana kendinizin yollamış olduğu logonuzu sitemde göstermeme rağmen, link değişimi hakkında birşey söylemiyorsunuz. mesajlarıma cevap vermiyorsunuz..
ben zorla mı istedim link değişimini? kendiniz yolladınız logolarınızı.. bana bugün yazdığınız mesaj, sizden sadece 8 kişi gelmiş demek ve hitlerimi sormak. o kadar. linkinizi koydum ya da vazgeçtim gibi birşey yok..
e arkadaşım ne güzel iş bu herkes koysun logonuzu ki link değişimi için ben sizin koca logonuzu koydum siteme - 2 gün az ya da çok önemli değil hit yollasın ama bana açıklayıcı bir mesaj yollamayın. ne güzel mantık böyle bu..

Diğer bazı arkadaşlara da söylüyorum aynılarını. link değişimi için 6 tane sitenin linkini koydum siteme ama nedense kimse benim linkimi koymuyor ya da açıklayıcı bir mesaj yollamıyor. sıkıldım hergün bir link ekleyip çıkarmaktan açıkçası..
lütfen biraz saygılı olalım. ben zorla kimsenin yakasına yapışmıyorum link değiştirelim diye!!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sevgimol.com tüm sayfalar 468x60 banner aylık 50 YTL

tekil hit : 9000 - 10.000

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5