İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Verilecek--Önemli

A

almanyaspor

Misafir
Sayin webmasterler,iletisimin daha iyi oldugu nedeniyle sitesi hilesiz hurdasiz iyi hit alan ve Almanya da yasayan webmasterlerin sitelerine reklam verecegim,yanit yazmaniza gerek yoktur,forumdan bana özel mesaj atarsaniz , site adresiniz,günlük ortalama tekil hitiniz ve mail adresiniz gibi kisa bilgiler yaziniz..

Reklami yapilacak site hakkinda kisa bir bilgi de vereyim.

Bir Hosting Sirketinin reklami yapilacak,yeni acilan bir sirket(bayi degil)

Saygilar,acil özel mesajlarinizi bekliyorum

A

almanyaspor

Misafir
Özel mesaj olmadigini bilmiyordum tesekkür ederim.

Ozaman henüs acmis oldugum bir mynet mail adresini veriyorum,ilk önce bir aylik deneme icin anlasacagimiz siteye reklam verip,olumlu oldugu takdirde 12 aylik olarak normal belirlediginiz fiyat üzerinden reklam vermek istiyoruz firma olarak.

[email protected] mail adresine fiyat tekliflerinizi yaparsaniz sevinirim.

Bu arada webservise bu sagladigi hizmetten ötürüde tesekkürlerimi borc bilirim.

Saygilar

A

almanyaspor

Misafir
Cumartesi günü mynet mail serverlerde calisma oldugu icin mesaj gönderen webmaster arkadasin mesajlari mail adresim olan [email protected] a ulasmamis olabilir.En gec Cuma gününe kadar ya foruma yada mail adresime fiyat tekliflerinizi ,site adreslerinizi belirtiniz,site sinirlamasi yoktur,50 sitede reklam almak isterse 50 siteyede reklam verilecektir.tabi sitelerin gercek hitlerinin iyi olmasi sartiyla,en az 1000 tekil hit..Referer raporu istenecektir.

Almanya da ikamet eden webmasterler tercihimizdir.

saygilar

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Sitem www.mp3-tr.com
günlük tekil hiti 3000-4000 arasıdır
istatistik: http://extremetracking.com/open;unique?login=mp3tr

AYLIK tüm sayfalar'ın en üstünde, mp3 indirme sayfasında 468x60 banner ücreti: 75milyondur !

Ayrıca sitenize sadece ziyaretçi göndermemiz için de ücretimiz vardır.
1000 tekil ziyaretçi sadece 4milyon TL dir.
Bunu pop-up veya mp3 indirmeden önce bannerınıza tıklatma yöntemiyle yapabiliriz.

eğer reklam vermeyi düşünürseniz
mail: [email protected]

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam sitemizin günlük 2500+ tekil ziyaretçisi vardır.Reklam tarifesi aşağıdaki gibidir.
Ana sayfa için:
145x60 :35 milyon
120x60: 30 milyon
468x60 50 milyon.
Ayrıntıları sitemizin "Reklam Seçenekleri" bölümünden görebilirsiniz.
http://www.bedavamelodi.com

A

almanyaspor

Misafir
Fiyat tekliflerini karsilastirip bize en uygun gelecek siteleri listemize aliyoruz.

Sayin bedavamelodi.com webmasteri sizi listemize aldik,1 yillik reklam üzerinden sitenize reklam vermek istiyoruz.Sizinle en gec iki gün icerisinde(saliya kadar) temasa gecilecektir.

Diger webmasterlerden de gerek [email protected] mail adresine gerekse bu foruma fiyat tekliflerini iletebilirler.

Saygilar.

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyaspor,
teklifimiz mailiniza atılmıştır
olum yada olumsuz cevap bekliyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5