İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verilecek Siteler ARANİYOR.

M

mondat

Misafir
hitleri 6000+ olan siteler lütfen bu sekilde belirtsin en kısa zamanda kontak kurulacaktir.

msn:
site:
hit:

M

mondat

Misafir
........

siz cok aptalsiniz veya ben yazmadim geri zeklaılar ben msn adresiniz isedim deli etmeyin lütfen bundan sonraki yazacaklar msn adreslerini yazsin bu tur moran embesillerle urasmak istemiyorum...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Burasıda coluk cocuk forumuna döndü... Her önüne gelen yalandan birşeyler yazıp birde üzerine hakaret ediyor !

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allam daha neler göreceğiz bakalım...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mondat' Alıntı:
siz cok aptalsiniz veya ben yazmadim geri zeklaılar ben msn adresiniz isedim deli etmeyin lütfen bundan sonraki yazacaklar msn adreslerini yazsin bu tur moran embesillerle urasmak istemiyorum...

msn kullanmıyorsak ne olmus, ne kadar pasif insan gelmeye basladı buraya..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes kendi karakterini ortaya koyuyor. Arkadaslar kimse bu arkadasin reklamini kabul etmesin bence ... Saygisizlik etmek neymis kendisi ogrensin.

( Closed )

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizden bir ricada bulunacağım..
lütfen hakaret eden ve biraz önce banlanan bu arkadaş gibi aşağılayıcı mesaj atan kişilere karşı forumun çoluk çocukla dolduğu yönünde eleştirilerden kaçının.
ben 33 yaşındayım ve bu forumda çoğu 12-18 yaşındaki arkadaşın bu işi çok iyi yürüttüğünü ve çok saygılı davrandığını görüyorum. Bence uygunsuz davranışların yaştan çok ahlak ile ilgisi vardır.

"akıl yaşta değil baştadır"

saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5