İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam verilecektir. tum sitelere - icerik serbest

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar...
reklam verilecektir.

- her site basvurabilir (icerik serbest)
- Free domain vb siteler de basvurabilir.
- Yollanilan her tekil ziyaretciye/5.000 tl verilecektir..
- Reklamlar sadece text link seklinde olacaktir . ( pop-up , banner vs kabul edilmeyecektir)
- istediginiz sayfada istediginiz adet , kurallara uygun text link ekleyebilirsiniz.
- Tekil hitlerin sayilmasi konusunda supheniz olmasin oldukca guvenilir bir sekilde sayilacaktir ( ilgilenen arkadaslara ozelden aciklayabilirim )
- Odeme konusu : min ucret odemesi 500.000 tl dir. bunun uzerindeki yolladiginiz tum tekil hitler 24 saat icerisinde (haftasonlari haric) havale ucreti bana ait olmak uzere banka hesabiniza yatacaktir.

ornek olarak : gunluk 1000 tekil hit yollayan bir site 1000*5.000*30=150YTL olan aylik odemesini istedigi an alma hakkina sahiptir.

- Sitenizdeki icerige gore text link belirlenecektir ( Her siteye farkli text reklam.)

ilgilenen arkadaslar ozelden veya buradan mesaj yazabilirler..

iyi calismalar..

msn: [email protected]

not: fiyat konusunda yorum yapilmamasi , ve yukarda belirtilen kurallar dışında teklif verilmemesi önemle rica olunur.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece ozelden ve msn de yapilan mesajlar dikkate alinacaktir.

bilginize..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi benim anlamk istediğim reklam üçretleri ne zamana ödeme yapılacak yani nasıl bir güvence saglıyorsunuz yani adam 10-15 gün reklamınızı yaptı ve iyi hit yolladı diyelim ödeme iptal etmiyeceginiz nerden bilmeliyiz yani bize güvence verebilrimisisniz.

H

hibrahim

Misafir
0.5 Ytl yi geçtiği anda 24 saat içinde yolıcam diyor .. benim anladığım bu?

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama nasıl yollanacak? belli bir sistem mi var istediğimiz zaman para yolla butonuna tıklayabileceğimiz bişey...

yoksa arkadaşa ulaşıp ben paramı istiyorum mu demek gerekecek??

bunları merak ettim..

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
şimdi benim anlamk istediğim reklam üçretleri ne zamana ödeme yapılacak yani nasıl bir güvence saglıyorsunuz yani adam 10-15 gün reklamınızı yaptı ve iyi hit yolladı diyelim ödeme iptal etmiyeceginiz nerden bilmeliyiz yani bize güvence verebilrimisisniz.

evet hibrahim arkadasimizin belirttigi gibi 0.5 ytl olunca odeme talebinde bulunabılırsınız.

mail atarak isteklerinizde bulunacaksınız.. bende havaleyi banka hesabınıza yapacagım..

tesekkurler

not: odeme konusunda sorun kesinlikle yasanmayacaktır.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
merhabalar...
reklam verilecektir.

- her site basvurabilir (icerik serbest)
- Free domain vb siteler de basvurabilir.
- Reklamlar sadece text link seklinde olacaktir . ( pop-up , banner vs kabul edilmeyecektir)
- istediginiz sayfada istediginiz adet , kurallara uygun text link ekleyebilirsiniz.
- Tekil hitlerin sayilmasi konusunda supheniz olmasin oldukca guvenilir bir sekilde sayilacaktir ( ilgilenen arkadaslara ozelden aciklayabilirim )
- Odeme konusu : min ucret odemesi 500.000 tl dir. bunun uzerindeki yolladiginiz tum tekil hitler 24 saat icerisinde (haftasonlari haric) havale ucreti bana ait olmak uzere banka hesabiniza yatacaktir.

ornek olarak : gunluk 1000 tekil hit yollayan bir site 1000*5.000*30=150YTL olan aylik odemesini istedigi an alma hakkina sahiptir.

- Sitenizdeki icerige gore text link belirlenecektir ( Her siteye farkli text reklam.)

ilgilenen arkadaslar ozelden veya buradan mesaj yazabilirler..

iyi calismalar..

msn: [email protected]

not: fiyat konusunda yorum yapilmamasi , ve yukarda belirtilen kurallar dışında teklif verilmemesi önemle rica olunur.

Siz nasıl fiyatlandırma yapmışsınız?
5.000 TL yazmışsınız bu 0.005 YTL -> yarım kuruş yani.
Lütfen biraz dikkatlı olun, doğru tablo yapmaya özen gösterin. Çok mu zor doğru para birimlerini ve rakamları yazmak? Ben şahsen böyle bir tablo çizen ve doğru yazılmasına itina göstermeyen kişiyi sonu para getirisi olsa bile müşteri olarak almam, iyi çalışmalar.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlis olan nedir yazdiklarimda bunu anlayabilmis degilim.. ? konuylada ne kadar alakası oldugu tartisilir. . "doğru yazılmasına itina göstermeyen kişiyi sonu para getirisi olsa bile müşteri olarak almam" ilk mesajımdada soyledıgım gibi sizi ilgilendirmeyen konularda lutfen yorumlarınızı kendinize saklayınız..

tesekkurler...

not: hala nerde yanlış yazdıgımı bulamadıgım yazdıgım tum rakamlar dogru diye bakıyorum. Konuyu saptırmamak ıcın ozelden yazarsanız eger bir yanlıslık varsa duzelmeye calısırım.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
merhabalar...
reklam verilecektir.

- Odeme konusu : min ucret odemesi 500.000 tl dir.

Tekil tıklama başına 0,0050 YTL ödeniyorsa hesaplama doğrudur, tıklama başına yarım kuruş ödenmesi bu zamanda hiç biryerde görülmediği için bu veri 0.05 YTL olduğunu sanarak tablonuzda yanlışlık var dedim. Ama siz gerçekten Tekik Tıklamaya 0.0050 YTL veriyormuşsunuz!

Aynı çok tekili adbriteye gönderin ayda 2400$ alırsınız sadece bi kıyaslama yapmak için, piyasayı herkez bilmelidir bu nedenle adbriteyi örnek olarak gösterdim.

Not: birde popup yasakmış bu nedenle bu 0.0050 YTL verisi daha değersiz oluyor.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:
dewilsdance' Alıntı:
merhabalar...
reklam verilecektir.

- Odeme konusu : min ucret odemesi 500.000 tl dir.

Tekil tıklama başına 0,0050 YTL ödeniyorsa hesaplama doğrudur, tıklama başına yarım kuruş ödenmesi bu zamanda hiç biryerde görülmediği için bu veri 0.05 YTL olduğunu sanarak tablonuzda yanlışlık var dedim. Ama siz gerçekten Tekik Tıklamaya 0.0050 YTL veriyormuşsunuz!

Aynı çok tekili adbriteye gönderin ayda 2400$ alırsınız sadece bi kıyaslama yapmak için, piyasayı herkez bilmelidir bu nedenle adbriteyi örnek olarak gösterdim.

Not: birde popup yasakmış bu nedenle bu 0.0050 YTL verisi daha değersiz oluyor.

"0.05 YTL olduğunu sanarak " Umarım gercek hayatta zannetiginiz seylere gore degil de yazılanlara gore hareket ediyorsunuzdur.

Tarihte bazi kisilerin soylenenleri anlamakta gucluk cektikleri konusunda oldukca uzun suren tartismalar olusmustur. "Anlatan duzgun anlatamadigi icin mi yoksa kisi gercekten anlayacak kapasitede olmadigi icin m" anlasilmaz durumlar ortaya cikar konusu uzerine. Sizin hangi duruma girdiginiz beni ilgilendirmiyor ancak ilk mesajimda yazdigim "konu hakkindaki yorumlarinizi belitmeyiniz " yazisi turkce bilen cogu kullanici icin ne ifade ediyor merak ediyorum. Sizin icin de daha anlasilir olmasi konusunda " fiyat dusuk konusu" diye daha aciklayici bi ifade dahi kullanilmistir.

Konu hakkinda yorum yapilmasi istenmemisken , kendi kendinize zannetiginiz ( sandiginiz artik nasil ifade ediyorsaniz ) konu hakkinda yorum yapmaniz beni turk toplumunun baskalarinin ifade ve ricalarina olan saygisi konusunda endiseye suruklemektedir. Umarim bu saygisizlik toplumumuzda % olarak yuksek degildir.

iyi calismalar..

not: bundan sonra yorum yapmamanizi rica ediyorum. Eger soylemek istedigniz, zannettiginiz vb var ise bana ozelden veya msn : [email protected] dan ulasabilirsiniz.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğim konu hakkında bu forumda yorum yaparım, moderatör veya admin olduğunuz yerde bu istekleriniz yapabilirsiniz.
Burda toplumu ilgilendirecek bişey yazdım o'da tıklama başı 0.0050 YTL vermenizdir, değerli webmasterler bunun bilinçinde olurlarsa (eminim çoğu biliyordur) sonradan pişman olmazlar. 100% size daha fazla tıklama başı ödeyiyim siz benim reklamımı yapın hadi iyi çalışmalar.

yarım kuruş 1 amerikan centi bile diil bırakın centi yarım cent bile diil. Böyle fiyatlarla forumları çöplemeyin bende bunu derim. çünkü alay edici bir rakamdır, türk webmasterlere böyle davranmasına göz yummam!

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun uzamaması ve bazı kişilerin bazı seyleri anlayamaması ( veya anlamak istememesi) sebebiyle cevap verilmemistir.

Kisi her ne zamanki anlamayı ögrenirse dikkate alınıp cevap verilecektir.

tesekkurler..

not:"türk webmasterlere böyle davranmasına göz yummam!" yatmadan once beni cok neşelendirmistir, ufak da olsa tesekkurlerimi iletmek istedim.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
konunun uzamaması ve bazı kişilerin bazı seyleri anlayamaması ( veya anlamak istememesi) sebebiyle cevap verilmemistir.
Robotmusunuz? Bu yazınız cevap diil mi? Ciddi sorunlarınız var galiba...
dewilsdance' Alıntı:
Kisi her ne zamanki anlamayı ögrenirse dikkate alınıp cevap verilecektir.
eksik olmayın bende neden cevap yazmıyor diye kıvranıyordum üzüntüden.

dewilsdance' Alıntı:
not:"türk webmasterlere böyle davranmasına göz yummam!" yatmadan once beni cok neşelendirmistir, ufak da olsa tesekkurlerimi iletmek istedim.
Siz türk webmasterler hakkında halen alay edin...

S

Skeleton

Misafir
"mal müşterisine satılır"

eğer iki taraf ta anlaşıyor ise bu başka kimseyi ilgilendirmez. fiyat belli koşullar belli. ha eğer webmaster bu işi bilmiyor ise onun cezasını çeker ve bu durumdan ders çıkarır, yok reklam veren uygun koşulları sağlamadıysa zaten kimseye reklam veremez ve elinde patlar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ama reklam tıkları neredeyse bedava denilecek kadar az. adsensede günde 1000 tık alsa ayda 2000 $ üstü para kazanırsınız. bencede pek kaale alınacak bir reklam türü değildir. ama varsa böyle webmasterlar onlarada birşey diyemeyiz. anlaşsınlar aralarında :) komik rakam olduğu kesin. biraz gözden geçirseniz hiç fena olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5