İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verilecektir - Ürün Karşılığı (Cep Telefonu)

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşla Çalıştım Şuan sorunsuz Reklamlarını Yayınlıyorum ve 1 adet iphone 4 aldım güvenilir.

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Konu ile ilgili PM gönderdim.

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gunluk 6-7 k hitli sitem var, uyarsa pm alayım

kirikhanliyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Konuyla İlgili Arkadaşlar Lütfen Dikkat edin Bundan 3 4 gün önce bende Kendisiyle görüşmüştüm anlaştık ben reklamını yayınlamaya başladım ürünü kargoya verdim dedi 2 gün geçti ne ürün nede Kargo Takip No verdi Beni Kandırmış Oldu ve 24 2 gün gibi bi süre reklamını yayınladım sonradan korgoyu aradım ismime kargo varmı die yok vermemiş Kendisine tekrar msj attım ses cıkmadı BENİM SÖYLEYECEĞİM DİKKAT EDİN! ÖNCE ÖDEMEYİ PEŞİN ALMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Selam Konuyla İlgili Arkadaşlar Lütfen Dikkat edin Bundan 3 4 gün önce bende Kendisiyle görüşmüştüm anlaştık ben reklamını yayınlamaya başladım ürünü kargoya verdim dedi 2 gün geçti ne ürün nede Kargo Takip No verdi Beni Kandırmış Oldu ve 24 2 gün gibi bi süre reklamını yayınladım sonradan korgoyu aradım ismime kargo varmı die yok vermemiş Kendisine tekrar msj attım ses cıkmadı BENİM SÖYLEYECEĞİM DİKKAT EDİN! ÖNCE ÖDEMEYİ PEŞİN ALMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

Konu sahibinden bu legalpara karşısında bir açıklama bekleniyor!

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın kargo numarası buraya yazılacak :) gönderidli geri iade geldi yarın kargo no yazınca ortaya çıkar :)

Susveizle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm Alabilirmiyim. Sizinle çalışabiliriz kesinlikle dönüş aLırsınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5