İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReKLam Verilecektir

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
15 gun boyunca odeme yapmadı hep bir bahane uydurdu iyiniyetimle bekledim ama hep aynı seyleri soyledi. Bende kaldırdım reklamını. Amacım bu kişiyi karalamak değil ama diğerlerinin bilgisi olsun ona göre davransın !
Şimdi ark baKın Böle şavşatalık çok ama Çok aiptir benim böle bişi yapmiyacağima aLLah şahittir belkide Burda çoğunuz tanimiyorsunuz ama böle tarz konuşmak hem yakişiksiz hemde aiptir bakın ister inanın ister inanmayın bu size kalmiş ama burdaki reklam için anlaştiğim bir kaç kişi biliyor reklam aldiğim iş yerınde ayağim kırıldı 10 15 gun nyatmak zorunda kaldım tabii can acisi herşeyi unutturur + ben reklam verdim 15 gunde yayınladın ben sana ödemeni yapacam dedim nete Cafede ark oRdan bağlandım yane gene hakkını yollıyacam benim işim olmaz 10 15 ytl için kımsenın hakkını almaya fakaf böle post atmak hem ayip hemde yakişisiz ben sana durumumu msnde anlattım ve hala duzelmedim işlerimi aksattım valla önce candır ama gene aklımda ödeme kesınlıklen yollıyacam dedim sana benim şükür 15 ytl için kımseyi kandıracak durumum yok öle oLsa host reselleri aldım 1 yıllık hepside boşta irc resellerim aynı durumda hepsninde yıllık parasi ödenmiş reklam verdiğim iki site vardı doğrrdur 15 gun nyayınladın peki durumumu bildiğin halde böle post yakişiyormu ? sanlda beni tanıyan Çoktur böle bişiyi kesınlıklen yapmiuycağımı bilirler bu postu atmtklan çok aip ettin şayet ben sana cafeden girince durumumu açikladım + sadece reklam ödemeleri için hesab açtirdim garantide valla neyse gene yolıyacam ben bu sanal oratam 1 lira menfaatim yok saDece hobby die takılıyom tek istediğim böle onur kırıcı bilmeden etmeden konuşmayın pls yaŞim 28 Öle çoluk çocuk yada Lamer deİlizki tenezuL edelim

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
+1 calisko
31 aralıkta reklamını eklemem rağmen bana da ödeme yapmadı! ben hala kaldırmadım gerçi reklamı ya Allah'a havale edioz bakalım
aynı gun seNlende anlaştim ayno sorunları sende biliyon + senlen konuştum dedimki reklamımı 1ay yayınla ama sana 2 ayLık ödeme sözüm Var 2 aylığını yoolıyacam ama 1 ay kalsın yeterli bunu dediğim halde vede olayı kapaptığımız halde bunu nasıl yaziyon yane biri bişi yazınca bilmeden anlamdan yorum akıl almaz bir olay reaLDE llaha şükür 1 kurdan kadar hak yemedık beni böle sanaldami tanımadan bilmeden salliyacan şunuda sölim benim kişilğimi gerçekten öğrenmek istersne burdan yazılanlara deil sana reali sanal ortdam 100 kefil verim vede sen irc serverimide geldın 9 yıldır sanaldayım ortamım hep öğretmen memur oturmuş efendi kişiler realden çoğuda tanır beni böle biri olmadığımı bilmen lazımdı Çok yakişiksiz ama Çok ben senin yolladığın hit hakında yorum yapmiyom o özeL sana söledım zaten durumu

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logaritma' Alıntı:
Bunu dediğiniz çok iyi oldu . Ben de diyorum neden böyle teşekkürler.
aynı semtte oturduğumuzdan her zamn muahbbet ettik senlen anlaştik ama aynı başiam gelenleri yazdım sen reklamımı kaldırdın bnde san hak verdi vede sana gene msn den dedimki resllerim var boşta 5 6 site yapacam ark yapiyor ben pek bakamıyom bitsin birnin reklamı sana turkweb.org sana ters gelir dedim dier domainimi verim dedim ve burda kapandı konu sadece öle ark gibi muhabettmizi oldu senlen ama bn bayadır takılamiyom vede postunu yeni gördüm
ve sne gene dedinki reklamını koyım bende yok dedim kesın konuşuyom sonra aklımd aolmıyan aksilikler geliyoR ve hem yalanci duruma düşüyom hemde mahçup oluym dedim tasarım bitsin paranıda yatirim öle reklamı k oy reklam muahbbetimiz orda bitmedimi gerisi ordan burdan Konuştuk
tek sorum sen Bu söLediğini kendine yakiştirdinmi yakiştırdıysan yorum yok

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu hakkında sölemek istediğim Şudur benim reklamımı koyan ark parasını yollıyacam dierınınde 2 ayLık yoLLıyacam dieride Kımse mhakkımda bilmeden etmeden yakışıksız yorumlar yapmasın gerçekten sanalda kimsenın kişiliği yazdıklarıylan belli olmaz ama benim Kişiliği öğrenmek isteyen varsa pm atsin büyük host şirketlerınden yada buyuk forumlardann yada baska ortamdan vereceğim adresn benim kişliğimi öğrenebilirler tabbi realde öğrenme imkanı yok ama sanal alemde refarans denen olay vardır bende refarasnlari sıraLım ama sadece pm den şimdilik gene diom bilmeyerekten hakkı geçen Olan varsa kusura bakmasın ben zaten yapmam ama böle yakişiksiz psotu atmak beni üzdü sizleride küçülltüü çünkü durumumu bildiğiniz halde neyse bu konu için bu kadar

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xaereo' Alıntı:
aynı gun seNlende anlaştim ayno sorunları sende biliyon + senlen konuştum dedimki reklamımı 1ay yayınla ama sana 2 ayLık ödeme sözüm Var 2 aylığını yoolıyacam ama 1 ay kalsın yeterli bunu dediğim halde vede olayı kapaptığımız halde bunu nasıl yaziyon yane biri bişi yazınca bilmeden anlamdan yorum akıl almaz bir olay reaLDE llaha şükür 1 kurdan kadar hak yemedık beni böle sanaldami tanımadan bilmeden salliyacan şunuda sölim benim kişilğimi gerçekten öğrenmek istersne burdan yazılanlara deil sana reali sanal ortdam 100 kefil verim vede sen irc serverimide geldın 9 yıldır sanaldayım ortamım hep öğretmen memur oturmuş efendi kişiler realden çoğuda tanır beni böle biri olmadığımı bilmen lazımdı Çok yakişiksiz ama Çok ben senin yolladığın hit hakında yorum yapmiyom o özeL sana söledım zaten durumu

senle son konuşmadan önce yazdım bunları....

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
senle son konuşmadan önce yazdım bunları....
iyide sen durumumu bildiğin haLde vede ciiden hergun girerdim buraya ama aksaklıklar yaşadim benim durumumuda biliyordun yakıştırdınmı kendine beni böle göstermeklen senlen online olduğum sürecede msn dne görüşüyom zaten gerekeni söledım sana

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xaereo' Alıntı:
aynı semtte oturduğumuzdan her zamn muahbbet ettik senlen anlaştik ama aynı başiam gelenleri yazdım sen reklamımı kaldırdın bnde san hak verdi vede sana gene msn den dedimki resllerim var boşta 5 6 site yapacam ark yapiyor ben pek bakamıyom bitsin birnin reklamı sana turkweb.org sana ters gelir dedim dier domainimi verim dedim ve burda kapandı konu sadece öle ark gibi muhabettmizi oldu senlen ama bn bayadır takılamiyom vede postunu yeni gördüm
ve sne gene dedinki reklamını koyım bende yok dedim kesın konuşuyom sonra aklımd aolmıyan aksilikler geliyoR ve hem yalanci duruma düşüyom hemde mahçup oluym dedim tasarım bitsin paranıda yatirim öle reklamı k oy reklam muahbbetimiz orda bitmedimi gerisi ordan burdan Konuştuk
tek sorum sen Bu söLediğini kendine yakiştirdinmi yakiştırdıysan yorum yok

peki sem benim açımdan düşün diyorsun reklam vereceğim tamam konuştuk işler aksamış doğrudur ama ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum 15 gündür reklmı veremedik gitti hadi neyse olurda bir de buradaki yorumları görünce sen ne zannedersin. Baktım benim durumumda olan var. Ben de bu yorumu yaptım. Para reklam sorun değil sadece durum böyle mi değil mi onu bilmek istemiştim ama artık önemi yok...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok yorum yapmak istemiyorum konu amacından sapıyor. Okadar yazı yazmışsınki tamamını okuyamadım ödeme lafı geciyodu. Sadece bana herhangi bir odeme felan yapma. Benden bukadar daha birşey yazmıyacagım saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi