İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verilecektir...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Forum sitemin alt domaini olan radyo sitesi için reklam vermek istiyorum.. Reklam alan arkadaşlar aşağıdaki formatta yazarlarsa sevinirim..

Site Adresi
Tekil hit
Sayfa gösterimi
Extreme kodu :
reklam yeri Reklam ücretleri...

Tam olarak nasıl bir reklam vereceğimi kararlaştırmış değilim 468*60 ta olur pop up ta olur 728*90 da olur.. Verilen tekliflere göre değerlendirme yapacağım.. Daha önceden çalışmış oludğunuz size referans olacak yerler varsa adreslerinide payalşırasnız sevinirim...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar şuana kadar istediğim niteliklerde bir reklam teklifi alamadım.. Zaten gelen tekliflerden en az üç dört tanesinin sitesine ulaşamadım.. beşer dakika ara ile denedim yine ulaşamadım... reklamını vereceğim site basit bi radyo sitesidir hiç bir yasa dışı meteryal yokturdur.. özel mesaj ile herkese tek tek yanıt veremiyorum lütfen kimse yanlış anlamasın.. reklam veridğim zaman bu başlık altında kime verdiğimi yazacam...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam verilecektir.

site: www.takil.net
gunluk : 7000+
ana sayfa : en üst alan 468x60 haftaklık 20 ytl.

diğer alanlar şuan dolu.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar üzgünüm ama ne gelen özel mesajlarda nede burada vermek isteidğim tarzda bi reklam alanı bulamadım.. Reklam hit almak için verilir ama burda bakıyorum bi reklam alanında 6 tane birden reklam var o bölgenin zaten hit göndermesi zor iken birde 4-6 parçaya bölünmesi benim gibi reklam vermek isteyen reklamverenlerin elini ayağını bağlıyor...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kimin sitesinde gordun aynı anda 5 6 random reklmı sarget sana gayet iyi bir teklif yaptim kendi adıma fixpartner in reklamı ile seninkini değiştircektim neyse

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu ilgili msn yolladım sana arkadaşım suan msn de seni bekliyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bende dün akşam msn adresimi yolladım bugün senide ekledim ama listemde göremiyorum... sorun sendemi bendemi anlamış değilm :s

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet sanırım msn de sorun var istersen pm ile halledelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5