İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReKLam Verilecektir

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni sitem için tekili +2000 olan sitelere reklam verilecektir
text reklamı verilecektir bir kaç siteye reklam vereceğimden aylık 10 ytl ortalama fiat düşünüyorum ödemeler İş bankasi hesabından yapılacaktır bir müddet ineternete ara vermek zorunda kaldım postlarınızı okuyup cevaplar verilecektir geç cevap versemde herkese cevabını vereceğim memnun kaldığım sitelerle reklam olayı uzun sürede uyar bana daHa öncede bir site için reklam vermiştim ama bazı sorunlrdan dolayı bunu yapamamiştim tekliflerinizi yazarsanız memnun olurum ödemeniz anlaştığım takdirde gündüzleri hesaplarınıza yatırılacaktir iyi çalişmalar

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar reklam konusu7nda anşlaştığımız ark çoğu hesabı iş bankasi olmadığından benimde int hesabı açtırmadığımdan bazı şeyler yarım kalmişti anlaştığımız ark lütfen site isimlerini vede banka bilgilerini pm atsınlar pLs eft yapilacaktiR not ark Bu aralar nete fazla giremediğimden sadece ödeme bilgileri almak için girdim pm aldiğim ark ödemesi yapılıp kendilerine pm den bilgi verilecektir iş yerinden net yasaklandı o yuzden pm atanm ark okunduğu an ödemerli eft yapılacaktır lütfen site isimlerini anlaştığımız fiat yazın vede bilgileriniz tam olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi