İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vermek Için Türkiyeyi Dünyada Test Ettik

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu ara bir reklam girişimim olacağından türkiyedeki bazı portalları test ettim ve test sonuçlarını simdi copy paste liyorum... Reklam konusunda fikir edinebilirsiniz. sitenin adı ve yanında dünyada kaçıncı sırada olduğu yazmakta... hit bakımından..

Traffic Rank for iyinet.com: 40,843
Traffic Rank for mynet.com: 559
Traffic Rank for superonline.com: 2,038
Traffic Rank for arabul.com: 8,589
Traffic Rank for zirve100.com: 28,257
Traffic Rank for webservis.gen.tr: 22,495
Traffic Rank for hazirkod.com: 123,424
Traffic Rank for mavinokta.com: 78,018
Traffic Rank for istanbul.com: 26,172
Traffic Rank for kurtadam.com: 45,929
BÜYÜKLER
Traffic Rank for google.com: 4
Traffic Rank for yahoo.com: 1
Traffic Rank for msn.com: 2
Traffic Rank for hotscripts.com: 940

Valla şuan aklıma gelip te baktıklarım bunlar. merak ettiğiniz varsa
www.alexxa.com dan direkt www domain adı.com yazıp dünyada hit sıralamasında kaçıncı olduğuna bakarsınız..
Sevgilerle
WWW.TEMPLATE.GEN.TR

H

hitmp3tr_com

Misafir
Traffic Rank for hitmp3tr.com: 431,499

ben biraz gerilerden geliyom finishe 100 metre kala geçecem hepsini :)

hostumun bandı bitik hit kaybediyom ama server kiralıyacam inşallah.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Traffic Rank for dazlak.com: 96,396

il 100.000 deyim ben ama ilk 100.000 den sonra ilerlemek zor haberınız olsun 3 aydır 100.000 de haftada 2000 filan yukseebiliyorum :)

B

besiktaslim

Misafir
ohooo biz daha yanaşıcaz da 100.000 yeni açıldı zatem ama bu hızla ilk ayda giricek gibi :)))

D

delircemcom

Misafir
Arkadaşlar belki bilmiyenler için belirtmek isterim, alexa.com'un toolbarını bilgisayarınıza yükleyin ve explorerın açılış sayfasını kendi siteniz yapın. Bunları yaptıktan sonra siteniz alexa'ya göre yüzbinlerce siteyi geride bırakmış olucak.

Örnek: Kendi bilgisayarıma toolbarı yüklemeden önceki sıralamam 350,000 falandı, toolbarı yükledikten 1 hafta sonra 85,000'ine kadar yükseldim:) Toolbarı sildim ve bu mesajı yazarken alexa'ya baktım 178,000 binlerdeyim.

Uzun lafın kısası orada gösterilen veriler gerçeği yansıtmamaktadır. Sadece alexa.com toolbar yüklü bilgisayarların istatistikleri gösterilmektedir.

Hadi hepinize kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5