İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vermek İsteyenler Buraya !

M

malatyasporlu

Misafir
www.sifresiz.com'a reklam vermek isteyenler aylık 10 milyondan(şimdilik) sınırsız gösterim (havale-e-gold-moneybookers)

sitenin hitine gelince kafamdan bir şey söylemek istemiyorum...

downloadarsivine ait olan sitetanitimi.comdan aynen c/p yapılmış hali (eklenme :dün değil önceki gün)
İ S T A T İ S T İ K

Ziyaret Sayısı(Tekil)
Bugün: 409 Bu Hafta: 2109
Bu Ay: 2113 Toplam: 2113

Popülarite
Bu Kategoride: 1. sırada
Genel Sıralamada: 1. sırada
(bu sadece 2 günlük sitatanitimi.com raporudur)

akreplist ve türkelite bakabilirsiniz...

4295.gif

F

fifasct

Misafir
kardeşim bismillah.. vallahi çüş fln diyeceğim ne oluyor ilk günden..

S

Sticks

Misafir
fifasct neden şu seviyeyi koruyamıyoruz? Lütfen yanlış anlama da arkadaş normal ve seviyeli bir şekilde reklam alacağını söylüyor ve fiyat belirtmiş verdiğin tepkiye bakar mısın ? Nedir tam olarak anlayamadığın söyler misin çünkü ben herşeyi anladım o olmazsa ben yardımcı olmak isterim ?

F

fifasct

Misafir
Şu : bir günde bilmem kaç hit alıp da,sanki bir şeyin hizmetini veriyormuş gibi ikinci gün reklam alınmasına ben şahsen karşıyım.

Lütfen az buçuk emek.. :(

M

malatyasporlu

Misafir
valla sticks kardeş ben bu adamı anlayamadım her kim mesaj yazarsa mutlaka zıt bi şey yazmış... valla bu adamı çözemedim...

M

malatyasporlu

Misafir
bide şu an reklam almaya çalışmamın nedeni üniversite meselesi maalesefe artık zor uğraşacağım(özellikle sınav dönemlerinde) amacım şu anreklam almam..

F

fifasct

Misafir
Ne diyeyim kolay gelsin. Zıt değil yazdıklarım çok normal,bedne takip ediyorum burayı ve sitene de doğru düzgün bir reklam alabileceğnii zannetmiyorum ama gene de al bakalım ne diyeyim.

Ayrıca benim kızdığım şey de o..

Sen mi yayın yapıyorsun sanki ?
Koymuşsun likleri tıklasın izlesin millet. :(

F

fifasct

Misafir
Senle bir alıp veremediğim yok ama emeksiz işleri hiç sevmem yazıveririm böyle bişeyler :)

M

malatyasporlu

Misafir
tamam kardeş sen bilirsin ama senden bir ricam var lütfen benim msjlarıma cevap yazma senden RİCA EDİYORUM !!!! şimdi kal sağlıcakla...

F

fifasct

Misafir
:) hayret bir şey ya..

Tapuladılar
İyi bende MP3 sitesi açıyorum bu tip sitelerin iç yapıusını daha ii anlıycam artık .D
eheueh

S

siberdevlet

Misafir
FİFA aynen mp3 işinde iyi hit war dalalım bu olaya yasal degilmiş bilmem ne kimin umrunda VAROLAN TEK ŞEY TEKIL HIT DEGIL MI SAYIN MP3 SİTESİ SAHİPLERİ

F

fifasct

Misafir
yok bi 24 saat hikayesi
o işte tyamam
dışarıdan link al hep ;)
hehehe

F

fifasct

Misafir
yok yazmışım koy diyecektim.
YASAL NOT: Sitemizdeki MP3 dosyalari tanitim amaçlidir. Bilgisayariniza yükledikten 24 saat sonra silmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda sitemiz sorumluluk kabul etmez.

hahah :D

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fifasct' Alıntı:
Senle bir alıp veremediğim yok ama emeksiz işleri hiç sevmem yazıveririm böyle bişeyler :)

fifasct, Dikkat ediyorum bir çok mesajin insanlara karşi büyük bir antipati içeriyor. Forum kurallarina bir göz atmani tavsiye ederim. Buna üşeniyorsan eğer, burada senin için yazayim;
"Kullanicilari küçümseyici, alay edici mesajlar göndermeyiniz"

İlgili sitenin emeksiz oluştuğunu nerden çıkartıyorsun? emek kavramın nedir? ne kadar emeği "az" veya "çok" olarak nitelendiriyorsun? İlgili siteye reklam vermek isteyen olur veya olmaz burada senin takindigin tavirin amaci nedir? Reklam verecek olanlarin senin kadar "Düşünceli ve Zeki" olmayacağini mi düşünüyorsun?
Elbetteki her konuda fikrini söylemekte özgürsün, fakat bunu yaparken daha dikkatli olmani ve insanlari rencide etmemeni öneririm. Öyleki ilgili kişi sana "Lütfen artık mesajlarima cevap yazma" deme ihtiyaci duymuş? Reklam vermenin inceliklerini düşüneceğine biraz da "Acaba neden bu arkadaş benim cevap yazmamami istemiş" diye düşünmeni tavsiye ederim.

Saygılar...

F

fifasct

Misafir
Yazıyorum işte kimseyi rencide ettiğimi düşünmüyorum gerçeklerdne rencide oluyorsanız o sizin sorununuz.

Üç günlük absürt site açanlar ile gelip reklam isterse şaşmayın..

İyi ben de yaparım aynısını yazarım absürt sitemi buraya günlük hiti 10 bin reklam verin diye.
Bana göre emeksiz o da senin şahsi görüşün.

Saygılar demeyi canım bile istemiyor..

M

malatyasporlu

Misafir
siterehbercim kardeş sende olmasan var ya tam anltmak istediklerimi anlatmışsın sağol kardeş...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi